Monster Legends indir (Android) 7.6.1

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz çevrimiçi strateji oyunudur

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  96 MB
  Sürüm:
  7.6.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Social Point
  Monster Legends, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz online strateji oyunudur. Oyunun isminden de anlaşılacağı üzere kendi köyünüzü oluşturarak canavarlarınızı geliştirerek farklı kişilerle savaşabilirsiniz. Efsanevi ve Epik canavarları yetiştirip, besleyerek ve becerilerini geliştirerek arena üzerinde savaşmaya başlayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Monster Legends oyununu indirmek ücretsizdir.
  2- Monster Legends
  oyunu üzerinde herhangi bir satın alma işlemi yapmadan zaman ayırarak da gelişim gösterebilirsiniz.
  3- Monster Legends oyununa her hafta yeni canavarlar ve görevler eklenmektedir. Bu nedenle kendinize yeni hedefler koyarak oyunun sürekli olarak oynanabilirliğini koruyabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Monster Legends oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Monster Legends oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunmalıdır.

  Android cihazlara Monster Legends indirme nasıl yapılır?

  Ücretsiz Monster Legends indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Monster Legends indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinde bulunan Yükle butonuna dokunarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Android cihazlara Monster Legends kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Monster Legends uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan Monster Legends logosuna dokunarak giriş yapmanız yeterlidir.

  Android cihazlarda Monster Legends nasıl oynanır?

  Android cihazınıza indirme işlemi tamamlanmış olan Monster Legends oyununa giriş yapın. Eğer önceden Monster Legends oyununu oynadıysanız Oturum Aç butonuna tıklayarak kendi hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Monster Legends oyununu ilk kez oynayacaksanız oyuna giriş yaptığınızda sizi bir yardımcı yönlendirecektir. Bu yardımcının yönlendirmesi ile kendi köyünüzü oluşturarak canavar yetiştirmeye başlayabilirsiniz.

  mBaslangic.jpg

  Köyünüzü kurarak ve kendi canavarlarınızı yetiştirerek Monster Legends oyunu üzerinde kendinize yeni bir dünya oluşturun. Sahip olduğunuz canavarların becerilerini de geliştirebilmeniz mümkün.

  m.jpeg

  Canavarlarınızın becerilerini ve sahip olduğu özellikleri geliştirmek için savaşlardan ve kendi üretim tesislerinizden elde edeceğiniz materyalleri kullanabilirsiniz.

  m1.jpeg

  Canavarlarınızın sahip olduğu becerileri kendinize belirleyeceğiniz taktikte düşmanınıza karşı kullanın. Unutmayın; Monster Legends oyunu bir strateji oyunudur.

  m2.jpeg

  Topladığınız canavarları en iyi duruma getirerek oyun üzerinde bulunan rakipleriniz ile yapacağınız savaşlardan galibiyet elde edebilirsiniz.

  m3.jpg
Facebook yorumları