Movavi SlideShow Maker indir 5.1.0

Bilgisayarınız üzerinden slayt gösterisi oluşturmanızı sağlayan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  50,5 MB
  Sürüm:
  5.1.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Movavi
  Movavi SlideShow Maker, bilgisayarınız üzerinden slayt gösterisi hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Movavi SlideShow Maker programını kullanarak işiniz ile alakalı grafikleri içeren bir slayt gösterisi oluşturabilir veya dilerseniz özel anlarınızda çekmiş olduğunuz fotoğraflar ile bir slayt gösterisi oluşturabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Movavi SlideShow Maker indirmek ücretsizdir.
  2- Movavi SlideShow Maker
  programı üzerinde oluşturacağınız slayt gösterileri en yüksek kalitede oluşturulacaktır. Böylelikle slayt gösterisinde kullandığınız fotoğrafların kalitesini hiçbir şekilde kaybetmezsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Movavi SlideShow Maker programı üzerinde yer alan tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Movavi SlideShow Maker indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Movavi SlideShow Maker indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Movavi SlideShow Maker kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Movavi SlideShow Maker kurulumu nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra Movavi SlideShow Maker kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra ilk olarak karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan “I accept the terms of the License Agreement” seçeneğini işaretleyin. Ardından Movavi SlideShow Maker programını kullanmak istediğiniz dil seçimini ve programın kurulum yapılacağı alanı seçtikten sonra Install butonuna tıklayın.

  m1.png

  Movavi SlideShow Maker kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Start butonuna tıklayarak SlideShow Maker programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  m2.png

  Movavi SlideShow Maker nasıl kullanılır?

  Movavi SlideShow Maker programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan Import bölümünde bulunan özellikleri kullanarak program üzerinde video veya fotoğraf dosyası açma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  m3.png

  Sol kısımda yer alan menü üzerinden eklediğiniz fotoğrafların geçiş özelliklerini, filtrelerini ve yazı tiplerini yönetebilirsiniz. Menü üzerinde yer alan değnek simgesine tıklayarak fotoğraf geçiş efektlerini yönetebilirsiniz.

  m4.png

  Oluşturacağınız slayt gösterisinin efektlerini de bu liste üzerinden yönetebilirsiniz.

  m5.png

  Slayt gösterilerinin üzerine yazı eklemesini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  m6.png

  Alt kısımda yer alan boşluğa slayt gösterisinde kullanacağınız fotoğrafları sürükle bırak işlemi yaparak eklemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca slayt gösterisi üzerinde kullanmak istediğiniz efektleri ve filtreleri de sürükle bırak işlemi ile kolaylıkla eklemesini gerçekleştirebilirsiniz.

  m7.png
Facebook yorumları