Movavi Video Dönüştürücü indir 19.0.0

Bilgisayarınız üzerinden videolarınızı farklı formata dönüştürebileceğiniz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  33,2 MB
  Sürüm:
  19.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Movavi
  Movavi Video Dönüştürücü, bilgisayarınız üzerinden videolarınızı farklı formatlara dönüştürmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. MP4 uzantıya sahip videolarınızı .GP uzantılı videolara dönüştürebilir veya dilerseniz MP3 ses dosyasına da dönüştürebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Movavi Video Dönüştürücü programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Movavi Video Dönüştürücü programı çok kullanışlı ve hızlı işlem yapmanızı sağlayan bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Movavi Video Dönüştürücü programı üzerinde gerçekleştirebileceğiniz video dönüştürme işlemleri kısıtlıdır. Programı bütünüyle kullanabilmek için Premium sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Movavi Video Dönüştürücü nasıl yüklenir?

  Movavi Video Dönüştürücü programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Movavi Video Dönüştürücü indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Movavi Video Dönüştürücü nasıl kurulur?

  Movavi Video Dönüştürücü programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek ekran üzerinden lisans anlaşmasını kabul ederek Install butonuna tıklayın.

  mov1.PNG

  Movavi Video Dönüştürücü kurulumu tamamlanana kadar kurulum ekranını kapatmayın. Kurulum işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın hızına göre değişiklik gösterebilir.

  mov2.PNG

  Movavi Video Dönüştürücü programı kurulumu tamamlandıktan sonra Start! Butonuna tıklayın.Program otomatik olarak başlatılacaktır.

  mov3.PNG

  Movavi Video Dönüştürücü nasıl kullanılır?

  Kurulumunu tamamladıktan sonra Movavi Video Dönüştürücü programı otomatik olarak çalışacaktır. Movavi Video Dönüştürücü programını kullanmak çok kolaydır. Programın ana ekranı üzerinde yer alan Drag files or folders here yazan bölüme dönüştürmek istediğiniz videoyu sürükleyerek dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz. Birden fazla videoyu aynı anda dönüştürebilirsiniz.

  mov4.jpg


  Movavi Video Dönüştürücü programı üzerinden açmış olduğunuz videoları tek seferde istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz. MP4 dosyaları AVI, GP ve MP3 ses dosyasına tek tıkla hızlı bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Program üzerinde bulunan özellik ile videolarınızı android ve ios cihazlara uygun bir şekilde de dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  mov5.jpg
Facebook yorumları