Movavi Video Editör indir 17.5.0

Bilgisayarınızda kolaylıkla profesyonel video düzenleme işlemleri yapabileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  76,3 MB
  Sürüm:
  17.5.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Movavi
  Movavi Video Editör, kullanışlı arayüzü sayesinde kolaylıkla video düzenleme yapabileceğiniz bir programdır. Movavi Video Editörü üzerinden yapabileceğiniz işlemler sadece video düzenleme işlemi ile kısıtlı değil. Video düzenleme işlemi dışında bilgisayarınızın ekranını videoya alabilirsiniz. Movavi programı video kaydetme ve düzenleme işlemi dışında herhangi bir ses düzenleme ve fotoğraf düzenleme gibi imkanlar da sunuyor.

  Programın Artı Yönleri

  1- Movavi Video Editör,
  video dışında ses düzenleme ve fotoğraf düzenleme işlemleri sayesinde birden fazla program ile yapacağınız işleri tek başına üstleniyor.

  2- Kolay arayüzü sayesinde kullanımı diğer video düzenleme programlarına göre daha kullanışlıdır.

  3- Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Program üzerinden fotoğraf, video ve ses düzenlemelerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Movavi Video Editör programı bilgisayarınıza 7 günlük deneme süresi ile indiriliyor.

  Movavi Video Editör nasıl yüklenir?
  Movavi Video Editör programını indirmek
  için yukarıda bulunan Hemen İndir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının indirileceği yeri seçerek devam edin. Movavi Video Editör kurulum dosyası otomatik olarak bilgisayarınıza indirilmeye başlayacaktır.

  Movavi Video Editör nasıl kurulur?
  İlk olarak masaüstüne indirmiş olduğunuz Movavi kurulum dosyasını çalıştırın. Daha sonrasında karşınıza çıkan ekrandan Türkçe dil seçimini yapın ve OK butonuna tıklayın.
  movavi2.png

  Türkçe dil seçimini yaptıktan sonra kurulum işlemi Türkçe dilinde başlayacaktır. Karşınıza çıkan ekrandan İleri butonuna tıklayın ve kurulumu başlatın.
  movavi3.PNG

  Kurulum tamamlandıktan sonra Bitir butonuna tıklayın ve Movavi Video Editör programını çalıştırın.
  movavi4.PNG


  Movavi Video Editör nasıl kullanılır?
  Movavi programını ilk çalıştırdığınız zaman karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekran üzerinden işlem yapmak istediğiniz dosya türünü seçerek (Video, Ses, Fotoğraf, Veri ve diğerleri) ilerleyin.
  movavi5.png

  Movavi Video Düzenleyicisi
  Movavi
  programı üzerinden Video Düzenleme bölümüne tıklıyoruz.Karşımıza çıkan ekrandan dilerseniz Video Kaydederek veya Bilgisayarınızda bulunan bir videoyu açarak video düzenleme işlemleri yapabilirsiniz.
  movaviVideo.png

  Movavi Ses Düzenleyicisi
  Movavi
  menüsü üzerinde bulunan Ses kısmına geldiğiniz zaman bu ekran üzerinden ses ile ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz.
  movavises.png

  Ses ile ilgili yapacağınız düzenleme seçeneklerinin de oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz.
  movavises2.png

  Movavi Fotoğraf Düzenleyicisi
  Movavi fotoğraf düzenleyici konusunda da size profesyonel olarak fotoğraf düzenleme işlemi yapmanızı sağlayan bir programdır. Program üzerinden fotoğraflar ile sesli slayt gösterisi oluşturmanız da mümkün.
  movavifoto.png


  Movavi Veri İşlemleri
  Movavi Video Editörü
  üzerinden Veri bölümüne tıkladığınız zaman karşınıza aşağıdaki menü çıkmaktadır. Bu menü üzerinden AVCHD içe aktarma, Diske yazma, Görüntüyü diske yazma, Diskten diske kopyalama ve Diskten sabit diske kopyalama işlemleri yapabilirsiniz. Program üzerinde böyle işlemlerin de yapılabilmesi gerçekten çok yararlı olmuş diyebiliriz.
  movaviVeri.png

  Movavi Diğer İşlemler
  Diğer işlemler menüsü üzerinden Video kayıtlarınızı arşivleyebilir ve Videolarınızı çevrimiçi paylaşabilirsiniz. Bu bölüm, bilgisayarınızın sabit diski üzerinde yer alan görüntüleri online olarak saklamanızı sağlar.
  movAvidiger.png

  Movavi Rehber Bölümü
  Program üzerinden Rehberler kısmından ise programın nasıl kullanılacağı hakkında rehberlere ulaşabilirsiniz. Ancak tek eksik yönü olarak rehber yazıları İngilizce olarak yazılmış.
Facebook yorumları