Mozilla Thunderbird indir 60.0

Bilgisayar üzerinde birden fazla mail adresi yönetebileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  30,3 MB
  Sürüm:
  60.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Mozilla
  Mozilla Thunderbird, bilgisayarınız üzerinden birden fazla mail adresinizi yönetebileceğiniz bir programdır. Mozilla Thunderbird programı sayesinde mail adresinize gönderilen dosyaları da hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca gelen mailde bir görsel var ise Thunderbird programı o görseli de önizlemenize olanak tanıyor. Gelen mailleri görüntüleyebildiğiniz gibi onlara cevap da verebiliyorsunuz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Mozilla Thunderbird, tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

  2- Program üzerinden hiçbir şekilde karşınıza reklam çıkmaz.

  3- Mozilla Thunderbird sayesinde birden fazla mail adresine aynı anda erişim sağlayabilirsiniz.

  4- Giriş yaptığınız mail adreslerinin bildirimleri masaüstünüz üzerinde görüntülenir ve hiçbir maili gözden kaçırmazsınız.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Gelen kutusunda çok fazla mail bulunan mail adresine ilk kez giriş yaptığınız zaman yüklenmesi biraz fazla zaman alabiliyor.

  Mozilla Thunderbird nasıl yüklenir?

  Mozilla Thunderbird programını bilgisayarınıza yüklemek için web sitesine giriş yapın. Ücretsiz İndir butonuna tıklayarak kurulum dosyasını ücretsiz olarak indirin.
  mozilla1.png

  Mozilla Thunderbird nasıl kurulur?

  Bilgisayarınız üzerinize indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkan ekranda İleri butonuna tıklayın. Program boyutu küçük olduğu için kurulum hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.
  mozilla2.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra Mozilla Thunderbird programını otomatik olarak çalıştır seçeneğini seçin ve Son butonuna tıklayın. Program otomatik olarak çalıştırılacaktır.
  mozilla3.png

  Mozilla Thunderbird nasıl kullanılır?

  Mozilla Thunderbird programını ilk kez yüklediğiniz zaman karşınıza Mevcut E-Posta Adresinizi Ekleme sayfası gelecektir. Bu ekran üzerinden mevcut olan e-posta adresinizi ekleyebilir ya da dilerseniz Yeni bir e-posta adresi al.. butonuna tıklayarak yeni bir e-posta adresi alabilirsiniz. Mozilla Thunderbird programı güvenli bir programdır. E-posta adreslerinize güvenle giriş yapabilirsiniz.
  mozilla4.png

  Mevcut e-posta adresiniz ile program üzerinde giriş yaptığınız zaman bütün mailleriniz otomatik olarak uygulamaya senkronize edilir. Tüm maillerinizin program üzerine senkronize edilme işlemi biraz zaman alabilir.
  mozilla5.png

  Mozilla Thunderbird programı üzerinden mail gönderme işlemi yapmak da çok kolaydır. Yeni İleti ekranına giriş yaptığınız zaman göndereceğiniz mail içeriğine kolaylıkla dosyalar (görsel, metin belgesi, Excel belgesi vb.) ekleyebilir, yazı tipi ve boyutu değiştirme gibi işlemler yapabilir ve metin numaralandırma işlemlerini de yeni bir mail oluştururken kolaylıkla yapabilirsiniz.
  mozilla6.png
Facebook yorumları