MP3TAG 2.99a

Bilgisayarınızdaki ses ve müzik dosyalarınızı yönetmenizi sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,4 MB
  Sürüm:
  2.99a
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Florian Heidenreich
  MP3TAG, bilgisayarınızdaki müzik arşivinizi düzenlemenize yardımcı olan ücretsiz bir programdır. MP3TAG, AAC, FLAC, APE, MP3, MP4, OGG, WMA ve TTA gibi en yaygın formatlarla çalışır ve aynı anda birden fazla ID3v1.1, ID3v2, APEv2 Etiketlerini ve Vorbis'i düzenleme yeteneğine sahiptir. MP3TAG programını kullanarak birden fazla dosyayı aynı anda düzenleyebilirsiniz. Ayrıca MP3TAG programında herhangi bir işlem gerçekleştirme istediğinizde bunu sadece farenizi kullanarak yapabilirsiniz. Tek seferde birden fazla dosya için, başlık, sanatçı, albüm, tür veya yorumları tek bir tıklamayla değiştirme seçeneğiniz vardır. Ama hepsi bu kadar değil. MP3TAG aynı zamanda dosya adlarını değiştirmek için bu bilgi etiketlerini kullanabilir ve bunun tersi de geçerlidir; bu, koleksiyonunuzda düzenli bir şekilde bir şeyler tutmak istiyorsanız oldukça kullanışlıdır.

  Programın Artı Yönleri

  1. MP3TAG indirmek ücretsizdir.
  2. MP3TAG, kategorisinde yer alan diğer programlara göre en kapsamlı özellikleri sunan ve en etkili sonucu veren programdır.

  MP3TAG Nasıl İndirilir?

  PC’ye MP3TAG indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza MP3TAG indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  MP3TAG Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye MP3TAG kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “I Agree” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayın ve kuruluma devam edin.

   m1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onaylamanızın ardından yönlendirileceğiniz pencere üzerinden MP3TAG programının bilgisayarınızda kurulacağı disk bölümünü “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   m2.PNG

  3. Bilgisayara MP3TAG kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   m3.PNG

  MP3TAG Nasıl Kullanılır?

  1. MP3TAG programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz.Bilgisayarınızda MP3TAG programını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinden bilgisayarınızdaki tüm müzik ve ses dosyalarını görüntüleyebilirsiniz. Bu liste üzerindeki herhangi bir müzik dosyasına tıkladığınızda otomatik olarak düzenleme bölümü aktif hale gelecektir. Düzenleme bölümünü kullanarak mevcut dosyanın bilgilerini değiştirebilirsiniz.

   m4.png

  2. MP3TAG programı, dosya adlarını ve etiketlerini dönüştürmek için güçlü ayarlara sahiptir. Programın bu özelliğini kullanarak bilgisayarınızdaki tüm müzik dosyalarını kolaylıkla kategorilere ayırabilirsiniz.

   m5.png

  3. MP3TAG programının “Columns” özelliğini kullanarak programın ana ekranda size sunacağı müzik dosyalarını özelleştirebilirsiniz.

   m6.png
Facebook yorumları