MrViewer indir 4.3.7

Bilgisayarınızda bulunan tüm fotoğraf ve videoları açmanızı sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  55,7 MB
  Sürüm:
  4.3.7
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SourceForge
  MrViewer, bilgisayarlarınızda bulunan dosyaların uzantısı ne olursa olsun açabileceğiniz ücretsiz fotoğraf ve video açma programıdır. Bilgisayarınızda bulunan herhangi bir fotoğraf veya video dosyasını açarken eğer hata ile karşılaşıyorsanız MrViewer programını indirerek bilgisayarınız üzerinde uzantısı ne olursa olsun kolaylıkla açabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- MrViewer programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- MrViewer
  programı üzerinden neredeyse tüm uzantılara sahip olan fotoğraf ve video dosyalarını açma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  3- MrViewer üzerinden açacağınız resim veya fotoğraflarda boyut ve renk dengesi gibi özellikleri de ücretsiz olarak görüntüleyebilirsiniz.

  MrViewer indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza MrViewer indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  MrViewer kurulumu nasıl yapılır?

  MrViewer kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan pencere üzerinde bulunan lisans sözleşmelerini okuduktan sonra Kabul Ediyorum butonuna tıklayarak MrViewer kurulumuna başlayabilirsiniz.

  m1.png

  Kuruluma başladıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden Do not add mrViewer to the system PATH seçeneğini işaretleyin ve ardından İleri butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  m2.png

  MrViewer kurulumuna devam ederken programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun gerçekleştirileceği alanı seçin ve ardından İleri butonuna tıklayın.

  m3.png

  Kurulum için gerekli olan adımları gerçekleştirdikten sonra Kur butonuna tıklayarak MrViewer kurulumuna devam edin.

  m4.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra Bitir butonuna tıklayın.

  m5.png

  MrViewer kurulumu tamamlandıktan sonra mrViewer programı üzerinden kullanmak istediğiniz dosya uzantılarını seçin ve ardından Kapat butonuna tıklayın. (Tüm dosya uzantılarını seçmenizi tavsiye ederiz.)

  m6.png

  MrViewer nasıl kullanılır?

  MrViewer programının kurulumu tamamlandıktan sonra masaüstünüze oluşturulacak kısayol üzerinden programa giriş yapabilirsiniz. MrViewer programına giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki ana ekran gelecektir. Açmak istediğiniz fotoğraf, resim veya videoyu programın ana ekranına sürükleyip bırakarak açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  m7.png

  MrViewer programı üzerinden açmış olduğunuz fotoğraf veya videoyu programın yan kısımlarında yer alan butonlar üzerinden yönetebilirsiniz. Örneğin: Açtığınız bir fotoğrafın renk kodlarını fare imlecini üzerine getirerek öğrenebilir, açtığınız videonun anlık kare hızını (FPS) görüntüleyebilir ve daha birçok işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  m8.jpg
Facebook yorumları