Msvcp110.dll 11.0.50727.1

msvcp110.dll indir msvcp110.dll hatası

 1. Fatih.Kocak
  Lisans:
  Ücretsiz
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  308 kb
  Sürüm:
  11.0.50727.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  microsoft.com
  Msvcp110.dll
  Msvcp110.dll dosyası bilgisayarınızda yüklü olmadığı zaman çeşitli oyun ve programları açarken(son zamanlarda özellikle battlefield 4 isimli oyunda bu hatayı alabilirsiniz.)sorunlar yaşayabilir ve açmak istediğiniz program ve oyunu tam manasıyla çalıştırmaz ve kurulum yapamazsınız.Sürekli bu msvcp110.dll dosyası eksik şeklinde hata mesajlarıyla karşılaşırsınız.Bu hata mesajlarınız çözebilmek için sizlere farklı yöntemler önereceğiz.
  Öncelikle msvcp110.dll microsoft runtime library içerisinde bulunan bir .dll‘dir.Bu hatayı çözebilmek için;
  ”Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)”
  İsimli uygulama kütüphanesini indirmelisiniz.Bu uygulama kütüphanesi bilgisayarınızda bulunan oyunlar ve programları çalıştırmak için microsoft tarafından geliştirilmiştir.
  Diğer bir yöntemde sitemiz üzerinden msvcp110.dll dosyasını indirip işletim sisteminizdeki gerekli yerlere atarak bus orunu çözebilirsiniz.
  Msvcp110.dll dosyası kurulumu:
  İndirmiş olduğunuz .zip formatlı msvcp110.dll arşivini klasöre çıkartın.Daha sonra klasörün içerisindeki dosyaya sağ tıklayarak kopyalayı seçin.Bu adımlardan sonra;
  Kod:
  bilgisayarım/c:/windows/system32
  Klasörüne girip alt kısmdaki boşluğa sağ tıklayarak yapıştırı seçin.Bu işlemlerden sonra hata aldığınız program veya oyun kurulumlarınızı sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz.
  Microsoft visual c++ yöntemi kurulumu:
  Bu yöntemin dışında microsoft visual c++ indirecek olan kullanıcılarımız işletim sistemlerinde bu program yüklü olsa dahi programı silip tekrardan sıfırdan bir kurulum yapmalılardır.

Recent Reviews

 1. bayezideraslan
  bayezideraslan
  5/5,
  Version: 11.0.50727.1
  msvcp110.dll dosyası hatası genellikle Microsoft C Runtime Library hatası olup uygulamalarının kullanımı sırasında oluşan dll hatalarından biridir.
Facebook yorumları