Multi Commander 9.6.0

Bilgisayarınızdaki tüm dosyaları tek bir pencereden yönetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  7,8 MB
  Sürüm:
  9.6.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Mathias Svensson
  Multi Commander, bilgisayarınızda gelişmiş arama, kayıt defteri gezgini, dosya paketleyici ve dosya ismi değiştirme gibi gelişmiş özelliklere sahip olan çift bölmeli ve çok sekmeli dosya yöneticisidir. Arabirim, istediğiniz sayıda sekme açabileceğiniz ve diskteki farklı konumlara erişebileceğiniz iki bölmeye ayrılmıştır. Dosya işlemleri, kopyalama ve yapıştırma işleminden, dosya paketleme ve klasör karşılaştırma gibi daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Gelişmiş dosya aramaları yapmaya, birden çok dosyayı toplu olarak daha fazla yeniden adlandırmaya ve kontrolleri hesaplamaya ayrılmış eklentileri ve uzantıları yönetebilirsiniz. Ayrıca dizinlerin açılması veya uygulamalar için takma adlar oluşturmak ve bunları anında yürütmek için bir komut satırı çubuğuna eklemek de mümkündür. Ayrıca, çeşitli kısayollar içeren bir düğme penceresini kişiselleştirebilir, özel komutlar (örn. Çoklu komut dosyası, toplu komut dosyası) tanımlayabilir, ayrıca menü, araç çubuğu, düğmeler ve Multi Commander programını diğer alanları için klavye kısayollarını yeniden yapılandırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Multi Commander programını indirmek ücretsizdir.
  2. Multi Commander programı, kategorisinde yer alan diğer dosya yönetim programlarına göre daha gelişmiş özelliklere sahiptir.
  3. Multi Commander programı üzerinden gerçekleştireceğiniz dosya aktarım veya kopyalama işlemleri sırasında bilgisayarınızın performansı herhangi bir şekilde etkilenmez.
  4. Multi Commander programının sahip olduğu tüm özellikleri tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Multi Commander Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Multi Commander indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Multi Commander indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Multi Commander Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye Multi Commander indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda bilgisayarınızın ekranında açılan pencere üzerindeki “I Agree” butonuna tıklayın.

   m1.jpg

  2. Multi Commander kurulumunun ikinci bölümünde ise programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   m2.jpg

  3. Bilgisayara Multi Commander kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   m3.jpg

  Multi Commander Nasıl Kullanılır?

  1. Multi Commander programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Multi Commander programına giriş yaptığınızda açılacak pencere üzerinde ikiye bölünmüş arayüzü görüntüleyeceksiniz. Bu arayüz üzerindeki sol bölümden aktarmak veya kopyalamak istediğiniz dosyanın kaynağını belirleyin ve ardından sağ bölümde ise dosyanın aktarılacağı veya kopyalanacağı alanı belirleyin.

   m4.jpg

  2. Dosya aktarılacak veya kopyalanacak bölümleri belirledikten sonra aktarmak istediğiniz dosyayı seçin ve ardından Multi Commander programının alt kısmında yer alan seçeneklerden istediğinizi uygulayabilirsiniz.

   m5.jpg
  3. Multi Commander programını kullanarak herhangi bir dosyayı aktarmak veya kopyalamak istediğinizde dosyanın belirli özelliklerini değiştirebilirsiniz. Herhangi bir değişiklik uygulamak istemiyorsanız açılacak olan penceredeki “OK” butonuna tıklayarak işlemi başlatabilirsiniz.

   m6.jpg

  4. Multi Commander programında gerçekleştireceğiniz işlem tamamlandıktan sonra işlem hakkında detaylı bilgiyi otomatik olarak açılan pencere üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

   m7.jpg
Facebook yorumları