MX Player indir (Android) 1.10.20

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu ücretsiz video oynatıcı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  20 MB
  Sürüm:
  1.10.20
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  J2 Interactive
  MX Player, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video oynatma uygulamasıdır. Kullandığınız Android cihazları üzerinde standart olarak yüklenmiş olarak gelen video oynatıcı uygulamalarına göre MX Player uygulaması daha çok özelliğe sahip bir video oynatma uygulamasıdır.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- MX Player uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- MX Player
  uygulaması üzerinden alt yazı özelliğine sahip olan dizi ve filmleri altyazıları ile birlikte oynatabilirsiniz.
  3- MX Player uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- MX Player uygulaması bazı eski Android sürümüne sahip cihazlar ile uyumlu değildir.
  2- MX Player uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  MX Player indirme nasıl yapılır?

  MX Player indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden MX Player indirme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  MX Player kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz MX Player kurulumu yapmak için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulama, indirme işlemi tamamlandığında kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  MX Player nasıl kullanılır?

  MX Player uygulamasını cihazınıza indirme işlemini tamamlayın ve uygulamaya giriş yapın. Uygulamayı çalıştırdığınız zaman cihazınız üzerinde yer alan video dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.

  m1.png

  Uygulamanın ana ekranı üzerinden herhangi bir klasörün içerisine giriş yaptığınız zaman yeni videoları ve alt yazıya sahip olan videoları yanında yazan kelimelere göre ayırt edebilirsiniz. Cihazınız üzerinde bulunan videoları da MX Player uygulaması üzerinden sınıflandırarak karışıklığı önleyebilirsiniz.

  m2.png

  MX Player uygulaması Android cihazlar üzerinde standart olarak gelen video oynatıcılarına göre farklı özelliklere sahiptir. Bazı Android cihazların üzerinde yüklü olarak gelen video oynatıcılar üzerinden yakınlaştırma ve parlaklığı ayarlayamazken MX Player uygulaması üzerinden bu tür işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Alt kısımda yer alan görselden MX Player üzerinden video oynatırken kullanabileceğiniz işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

  m3.png

  Altyazılı videoları da MX Player üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Altyazı değiştirme özelliğini nasıl kullanacağınızı da aşağıdaki görselden öğrenebilirsiniz.

  m4.jpg

  MX Player uygulaması üzerinden altyazılara da kendi isteğinize göre renk ayarı yapabilirsiniz.

  m5.jpg
Facebook yorumları