myResources 1.5.0.11

Bilgisayarınızın performansını grafiklerle takip etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  393 KB
  Sürüm:
  1.5.0.11
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WinTools
  myResources, bilgisayarınızın disk, işlemci (CPU) ve hafıza (RAM) kullanımını grafiklerle gösteren basit ve kullanışlı bir programdır. Ayrık bir sistem izleme yardımcı programı olarak tasarlanan myResources, küçük boyutlu ve taşınabilir, kullanımı ücretsizdir. Başlangıçta sisteme entegre edilir ve ekranda gerçek zamanlı tüketim ile grafikleri göstermeye hazırlanan CPU, RAM ve disk kullanım seviyelerini sessizce izler. Taşınabilir biçimde tasarlanmış olduğu için, myResources, kurulmamış araçlar koleksiyonunuzda tutulabilir ve bilgisayarınızın çok fazla kaynakta çalıştığından şüphelendiğinizde hızlı bir şekilde çalıştırmak için çıkarılabilir bir depolama birimine kaydedilebilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. myResources indirmek ücretsizdir.
  2. myResources programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlıca kullanabilirsiniz.
  3. myResources programının sahip olduğu tüm özellikleri ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  myResources Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara myResources indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından PC’ye myResources indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  myResources Nasıl Kurulur?

  Bilgisayara myResources kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırmanızın ardından myResources programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Programı kullanabilmeniz için bir kurulum işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur.


  myResources Nasıl Kullanılır?

  1. myResources programını kullanmak için indirdiğiniz dosyayı çalıştırın. Dosyayı çalıştırdıktan sonra myResources programı bilgisayarınızın sistem tepsisinde çalışır hale gelecektir. Bilgisayarınızın sistem tepsisindeki D, C ve M harflerinin bulunduğu logolara tıklayarak bilgisayarınızın Disk, CPU ve RAM kullanım grafiklerini görüntüleyebilirsiniz.

   m1.png

  2. myResources programını çalıştırdıktan sonra sistem tepsisindeki “D” logosuna çift tıkladığınızda karşınıza “Disk Graph” penceresi gelecektir. Bu pencere üzerinden bilgisayarınızın disk kullanımını grafik halinde görüntüleyebilirsiniz.

   m2.PNG

  3. Bilgisayarınızın CPU (işlemci) durumunun grafiğini görüntülemek için sistem tepsisindeki “C” logosuna tıklayın. Bu logoya tıkladığınızda açılacak “CPU Graph” penceresi üzerinden bilgisayarınızın işlemci durumunu görüntüleyebilirsiniz.

   m3.PNG

  4. myResources programının son özelliği olan “RAM Graph” özelliğini de “M” logosuna tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

   m4.PNG

  5. myResources programının arayüzünü aktif hale getirdiğinizde ise yukarıdaki özelliklerin tümünü sadece tek bir pencere üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Bu pencere üzerindeki verilerin görünümünü dakikada, saatte ve günde olarak değiştirebilirsiniz.

   m5.PNG

  6. myResources programında izlediğiniz etkinlikleri “Save” butonuna tıklayarak programın bulunduğu konuma verilerin kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.

   m6.PNG
Facebook yorumları