Narcos: Cartel Wars (Android) 1.36.01

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz orijinal Narcos oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  61 MB
  Sürüm:
  1.36.01
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  FTX Games
  Narcos: Cartel Wars, popüler Narcos dizisinin orijinal hikâyesine sahip olan bir Android oyunudur. Narcos: Cartel Wars oyununda kendi operasyonunuzu oluşturun ve yönetin, ayrıca yetkililerle olan ilişkinizi Murphy ve Pena aracılığıyla yönetin. Gösteriden heyecan verici etkinlikler ve içerik güncellemeleriyle Narcos dünyasına girin. Orman finkalarınızı işleme tesisleri ve laboratuvarları ile inşa ederek operasyonunuzu geliştirin. Gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için kaçakçılık hatlarını ve planlarını seçin. Karteller oluşturmak için diğer oyuncularla takım kurun, çok günlük hâkimiyet kampanyalarında düşman kartel bileşiklerini kuşatın.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Narcos: Cartel Wars oyununu indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Narcos: Cartel Wars oyunu orijinal Narcos dizisinin hikâyesine sahiptir.
  3. Narcos: Cartel Wars oyunu düşük özelliklere sahip olan mobil cihazlarda da kolaylıkla oynanabilecek grafiklere sahiptir.
  4. Narcos: Cartel Wars oyununu arkadaşlarınız ile birlikte online olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Narcos: Cartel Wars oyununu Android cihazlarınızda oynayabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. Narcos: Cartel Wars oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.

  Narcos: Cartel Wars Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Narcos: Cartel Wars indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Play Store üzerinden Narcos: Cartel Wars uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Narcos: Cartel Wars Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Narcos: Cartel Wars indirme işlemi tamamlandıktan sonra Narcos: Cartel Wars uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için başka bir işlem yapmanıza gerek olmadan oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.


  Narcos: Cartel Wars Nasıl Oynanır?

  1. Android cihazınızda Narcos: Cartel Wars oyununu oynamak için cihazınızın menüsü üzerindeki logoya tıklayarak oyunu başlatın. Narcos: Cartel Wars oyununa ilk kez giriş yaptığınızda kendi adanızı oluşturarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

   n0.jpg

  2. Oyunda kendi adanızı oluşturduktan sonra hammadde toplamak için çevrenizdeki diğer kartellerin adasına saldırı düzenleyebilirsiniz.

   n1.jpg

  3. Kendi adanızı dışarıdan gelecek tehditlere karşı korumak için adanızın güvenliğini artırın. Adanıza yapılacak saldırılarda sahip olduğunuz hammaddeleri kaybedebilirsiniz.

   n2.jpg

  4. Farklı adalar ile ticaret gerçekleştirerek adanızı daha hızlı geliştirebilirsiniz. Narcos: Cartel Wars oyununu arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

   n3.jpg
Facebook yorumları