NBA NOW (Android) 1.5.4

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz orijinal NBA basketbol oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  53 MB
  Sürüm:
  1.5.4
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  GAMEVIL Inc.
  NBA NOW, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz basketbol oyunudur. NBA NOW oyununda oyuncuların doğrudan kontrolünü almak yerine, tüm yıldızlardan oluşan bir ekip oluşturmaya çalışan bir genel menajer olarak görev yapıyor ve aralarında oyun yönlendiriyorsunuz. Oyunda, her şey tek elle oynanacak şekilde tasarlanmıştır. Oyuncuların hareketi otomatik olarak kontrol edilir ancak savunma sırasında çeşitli engelleme seçenekleriyle hücum, pas veya hücum yapıp yapmadıklarına karar vermek size kalmış olacaktır. NBA NOW oyunundaki en ilgi çekici özellik ise: Oyuncu değerlendirmeleri günden güne değişen gerçek NBA istatistiklerine dayanmaktadır. Bu özellik sayesinde oyunu sürekli olarak canlı tutabilirsiniz.

  n0.jpg

  Oyunun Artı Yönleri

  1. NBA NOW oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. NBA NOW oyununu sadece tek elinizle kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.
  3. NBA NOW oyunundaki etkinlikler ve günlük gerçek istatistikler sayesinde oyunu sürekli olarak oynayabilirsiniz.
  4. NBA NOW oyununu dünyadaki tüm oyuncular ile online olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. NBA NOW oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Android cihazlara NBA NOW Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza NBA NOW indirmek için sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız üzerinden otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması üzerinde bulunan “Yükle” butonuna dokunarak NBA NOW oyununu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara NBA NOW Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz NBA NOW oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Oyunu oynamak için NBA NOW logosuna dokunarak oyuna giriş yapmanız yeterlidir.


  Android cihazlarda NBA NOW Nasıl Oynanır?

  1. NBA NOW oyununu oynamak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapın. NBA NOW oyununa giriş yapmanızın ardından yöneteceğiniz takımı seçin ve ardından oyunu oynamaya başlayın.

   n1.jpg

  2. NBA NOW oyununun sahip olduğu yüksek grafikler sayesinde oyunun her anında heyecan yaşayabilirsiniz.

   n2.jpg

  3. NBA NOW oyununda NBA bilginizi sınayın ve normal sezonda hangi NBA takımlarının kazanacağını tahmin edin. Bu etkinlikler sonucunda her gün doğru tahmin için farklı ödüller kazanın.

   n3.jpg

  4. Oyundaki şampiyona ekibinizi, hem çaylak hem de veteran oyuncular ile oluşturun.

   n4.jpg
Facebook yorumları