NETGATE Internet Security 20.0.810.0

İnternetten gelebilecek olan casus yazılımlara karşı bilgisayarınızı koruyan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  34,8 MB
  Sürüm:
  20.0.810.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  NETGATE
  NETGATE Internet Security, bilgisayarınızı çevrimiçi kötü amaçlı yazılımlardan korumanızı sağlayan bir programdır. NETGATE Internet Security programı içerisinde gelişmiş ayarlara sahip güçlü bir güvenlik duvarı, virüsten koruma özelliği, aktif casus yazılım koruması ve daha fazla koruma özelliğini barındırmaktadır. Bilgisayarınızı çevrimiçi kötü amaçlı yazılım tehditlerine ve yetkisiz bağlantılara karşı el ile korumak için yeterli bilgisayar yeteneğiniz yoksa, bunu sizin için yapabilecek özel bir yazılım yardımcı programına güvenmeniz gerekir. Bu konuda NETGATE Internet Security programına güvenebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. NETGATE Internet Security programını indirmek ücretsizdir.
  2. NETGATE Internet Security arayüzü sezgisel ve kullanıcı dostudur, bu nedenle programın sahip olduğu özellikleri kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. NETGATE Internet Security programı ile birlikte gelen FortKnox Güvenlik Duvarı sayesinde internetten gelebilecek herhangi bir casus yazılım anında engellenir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. NETGATE Internet Security programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  NETGATE Internet Security Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara NETGATE Internet Security indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. NETGATE Internet Security kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  NETGATE Internet Security Nasıl Kurulur?

  1. NETGATE Internet Security kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. NETGATE Internet Security programını kurmak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   n1.PNG

  2. Bilgisayara NETGATE Internet Security kurulum işlemini gerçekleştirirken “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   n2.PNG

  3. PC’ye NETGATE Internet Security kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   n3.PNG

  NETGATE Internet Security Nasıl Kullanılır?

  1. NETGATE Internet Security programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. NETGATE Internet Security programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerindeki 4 farklı tarama işlemlerinden dilediğinizi seçerek bilgisayarınızdaki tüm dosyaların taranmasını sağlayın.

   n4.PNG

  2. NETGATE Internet Security programında gerçekleştirdiğiniz tarama işlemi sonucunda bulunan zararlı dosyalar programın ana penceresi üzerinde listelenecektir. Bu dosyaları bilgisayarınızdan kaldırmak için “Remove” butonuna tıklayın. Dosyaların temizlenme süresi bilgisayarınızın performansına ve dosya boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Temizleme işlemi tamamlanana kadar programı kapatmayın.

   n5.PNG

  3. NETGATE Internet Security programının “Status” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızda çevrimiçi casus yazılım engelleme özelliğini aktif edebilir ve diğer tüm özellikleri yönetebilirsiniz.

   n6.PNG
Facebook yorumları