NetTraffic 1.65.1

Bilgisayarınızın internet ağında alınan ve gönderilen veri boyutunu görmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  384 KB
  Sürüm:
  1.65.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  venea
  NetTraffic, bilgisayarınızdaki gelen ve giden ağ trafiğini izlemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. NetTraffic programının kurulumunu gerçekleştirdikten sonra bilgisayarınızdaki ağ trafiği otomatik olarak kayıt altına alınmaya başlanır. Simgeyi tıklattığınızda, ekranın sağ alt köşesinde, gerçek zamanlı sonuçların grafik sunumunu görüntüleyebileceğiniz küçük bir panel görüntülenir. Her zaman diğer programların üstünde kalacak şekilde ayarlanabilir. Kaydedilen istatistikler toplam veriyi, gönderilen ve alınan verileri, geçen süreyi ve mevcut duruma göz atmanızı sağlar. Ayrıca belirli bir zaman dilimi için çizelgeleri ve tabloları görüntüleyebilir, zaman birimini seçebilir ve trafik, zaman ve imleç arasında grafik modunu seçebilirsiniz. İstatistikler bir düğmeye tıklayarak sıfırlanabilir. Ayrıca, verileri içe ve dışa aktarabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. NetTraffic indirmek ücretsizdir.
  2. NetTraffic programı bilgisayarınızın arka planında çalışır ve sistemin çalışmasına herhangi bir olumsuz etki sağlamaz.
  3. NetTraffic programının sahip olduğu tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.
  4. NetTraffic programında günlük, aylık ve yıllık verileri kaydedebilir ve bunları dışa aktararak saklayabilirsiniz.

  NetTraffic Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara NetTraffic indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. NetTraffic programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Kurulum dosyasının boyutu düşük olduğu için indirme işlemi kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.


  NetTraffic Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz NetTraffic kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulumu gerçekleştirmeden önce pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı alanı belirleyin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   n1.PNG

  2. Bilgisayara NetTraffic kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın.

   n2.PNG

  NetTraffic Nasıl Kullanılır?

  1. NetTraffic programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapın. NetTraffic programına giriş yaptığınızda bilgisayar ekranınızın sağ alt kısmında açılacak olan grafik üzerinden bilgisayarınızın ağ akışını canlı olarak görüntüleyebilirsiniz.

   n3.PNG

  2. NetTraffic programının izlediği tüm istatistikleri detaylı olarak görüntülemek için bilgisayarınızın sistem tepsisindeki NetTraffic logosuna sağ tıklayarak açılan liste üzerindeki “Statistics” butonuna tıklayın.

   n4.png

  3. “Statistics” butonuna tıkladığınızda aktif hale gelen pencere üzerinden gelen ve giden ağ trafiğini detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz verileri günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak da listeleyebilirsiniz. Listelenen verileri dışa aktararak uzun süre bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

   n5.PNG

  4. NetTraffic programının “Settings” bölümünden programın sahip olduğu tüm ayarları yönetebilirsiniz.

   n6.PNG

  5. Ayrıca “Settings” bölümündeki “Chart” özelliğini kullanarak da NetTraffic programının grafik görüntülerini değiştirebilirsiniz.

   n7.PNG
Facebook yorumları