Network Analyzer (Android) 3.6.2

Android cihazlarınızdan Wifi bağlantınızı yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  6,1 MB
  Sürüm:
  3.6.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Jiri Techet
  Network Analyzer, Android cihazlarınızın yakınındaki her Wi-Fi bağlantısı hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan, LAN'ınıza bağlı tüm cihazları keşfeden ve uzak sunuculardaki olası sorunları tespit eden bir uygulamadır. Network Analyzer, herkesin internet bağlantısı, Wi-Fi ağı ve cihazıyla ilgili değerli ayrıntılara erişmesine yardımcı olmak için kapsamlı bir dizi güçlü özelliğe sahiptir. Uygulama, yakınınızdaki tüm Wi-Fi ağlarını tanımlar ve şifreleme, yönlendirici üreticisi ve MAC adresi, WPS desteği ve sinyal gücü ile ilgili her biri hakkında veri görüntüler. Ayrıca bir LAN tarayıcıyı da entegre eder ve ağınıza bağlı tüm cihazları keşfetmenizi sağlar. Üreticileri, IP'leri ve MAC adresleri hakkında bilgi sunan listeyi araştırmanın yanı sıra, tanımlanmış cihazlardan herhangi birinde bir Ping testi yapabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Network Analyzer uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Network Analyzer uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.
  3. Network Analyzer uygulaması, internet yönetimi konusunda en kapsamlı özelliklere sahip olan mobil uygulamadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Network Analyzer uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.

  Android için Network Analyzer Nasıl İndirilir?

  Network Analyzer indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Network Analyzer indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için Network Analyzer Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz Network Analyzer uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Network Analyzer uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınızda çalıştırmanız yeterlidir.


  Android için Network Analyzer Nasıl Kullanılır?

  1. Network Analyzer cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Network Analyzer uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın ana ekranı üzerinden Wifi bağlantınızın ağ kanallarını ve sinyal güçlerini grafiksel ve metinsel olarak görüntüleyebilirsiniz.

   n1.png

  2. Network Analyzer uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz DNS adresini değiştirebilir ve yeni sorgular oluşturabilirsiniz.

   n2.png

  3. Network Analyzer uygulamasındaki LAN Scanner özelliğini kullanarak Wifi bağlantınızı hangi cihazların kullandığını da görüntüleyebilirsiniz.

   n3.png

  4. Network Analyzer uygulamasının farklı bir özelliği ise Ping Test özelliğidir. Bu özelliği kullanarak bağlı olduğunun sunucunun yanıt süresini test edebilirsiniz.

   n4.png
Facebook yorumları