NetWorx 6.2.6

Bilgisayarınızın internet etkinliklerini izlemenize yardımcı olan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  9,9 MB
  Sürüm:
  6.2.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SoftPerfect
  NetWorx, bilgisayarınızın internet bağlantısını test etmek, bağlantı sorunlarını gidermek, şüpheli etkinlikleri görüntülemek ve bant genişliğini sınırlamak için kullanabileceğiniz bir programdır. NetWorx, bağlantı hızı, bant genişliği kullanımı ve ağ testi gibi parametreleri izlemek için en kullanışlı programdır. Tüm özellikleri özenle düzenlenmiş ve en az çabayla erişilebilen, kullanımı kolay bir arayüz sayesinde program, daha az deneyimli ve aynı şekilde uzman olan her türlü kullanıcıya hitap ediyor. NetWorx programının üretebileceği çeşitli raporların yanı sıra kullanım istatistiklerine gelince; seçilebilecek renk seçeneklerine ve çeşitli seçeneklere sahip grafikler vardır. NetWorx programının güçlü raporlama bileşeni, trafik grafiklerini ayrıntılı bant genişliği kullanım istatistikleriyle birlikte görüntülemenizi sağlar. Raporlar, Microsoft Excel, Word, CSV, TXT veya HTML gibi uyumlu formatlardan birinde kolayca kaydedilebilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. NetWorx programını indirmek ücretsizdir.
  2. NetWorx, oldukça küçük bir pakette oldukça fazla özellik sunmaktadır.
  3. NetWorx, kullanımı kolay ve güçlü bir özellik paketi ile donatılmış bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. NetWorx programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  NetWorx Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara NetWorx indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. NetWorx programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Kurulum dosyasının boyutu düşük olduğu için indirme işlemi kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.


  NetWorx Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz NetWorx kurulum dosyasını çalıştırın. Networx kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından aktif hale gelecek pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   n1.PNG

  2. Programın kurulum ekranında yer alan “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   n2.PNG

  3. PC’ye NetWorx kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   n3.PNG

  NetWorx Nasıl Kullanılır?

  1. NetWorx programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapın. NetWorx programına giriş yaptıktan sonra bilgisayarınızın sistem tepsisinde bulunan logoya tıklayarak programın sahip olduğu özellikleri kolaylıkla yönetebilir veya ana ekranına erişim sağlayabilirsiniz.

   n4.png

  2. NetWorx programının ana ekranı üzerinden bilgisayarınızda kullandığınız internet boyutunu günlük, haftalık ve aylık olarak detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

   n5.png

  3. NetWorx programının Ayarlar bölümüne giriş yaparak programın sahip olduğu özellikleri dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

   n6.png
Facebook yorumları