Night Shift (Android) 3.11

Android cihazlarınızın ekranına mavi ışık filtresi eklemenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  4,2 MB
  Sürüm:
  3.11
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Ascendik
  Night Shift, cihazınızın ekran parlaklığını değiştirme ve yumuşatma özelliklerine sahip olan bir Android uygulamasıdır. Night Shift, önceden hazırlanmış mavi ışık filtreleri, bu modları düzenleme ve sistemi minimum eşiğin altında azaltma yeteneği içeren çeşitli seçenekler sunar. Renkleri ve RGB yapılandırmasını özelleştirmek ve otomatik filtre zamanlamaları ayarlamak da mümkündür. Night Shift uygulamasının sahip olduğu filtrelerin özelliklerini kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Ayrıca, uygulama güç tüketimini azaltır, bu nedenle telefonunuzun pili daha uzun süre dayanmaktadır.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Night Shift uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Night Shift uygulamasını kullanarak gözlerinizi dinlendirebilirsiniz.
  3. Night Shift uygulaması Android cihazlarınızın pil sağlığını korumanıza yardımcı olur.
  4. Night Shift uygulamasında kendi isteğinize göre farklı programlar oluşturabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Night Shift uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Night Shift uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Night Shift Nasıl İndirilir?

  Night Shift uygulamasını Android cihazınıza indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladığınızda direkt olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store içerisindeki Yükle butonuna tıklayarak Night Shift uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Night Shift Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz Night Shift uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak gerçekleşecektir. Night Shift uygulamasını kullanmak için uygulamayı başlatmanız yeterli olacaktır.


  Night Shift Nasıl Kullanılır?

  1. Night Shift uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Night Shift uygulamasını çalıştırdığınızda cihazınızın ana ekranına otomatik olarak bir kısayol eklenecektir, bu kısayolu kullanarak uygulamayı açıp kapatabilirsiniz.

   n1.png

  2. Night Shift uygulamasının içerisinde yer alan programlama özelliğini kullanarak kendi isteğinize göre bir plan oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz plan sizin belirlediğiniz zaman aralığında otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   n2.png

  3. Night Shift uygulamasının içerisine giriş yaparak uygulamanın RGB ayarlarını değiştirebilirsiniz. Android cihazınıza en uygun olan ayarı kendiniz belirleyebilirsiniz.

   n3.png

  4. Night Shift uygulamasında birden fazla profil oluşturabilirsiniz. Bu profilleri günün farklı saatlerinde kullanabilirsiniz.

   n4.png

  5. Uygulama Android cihazınızın pil sağlığını da korumanıza yardımcı olur. Daha düşük parlaklığa sahip olan ekranlar cihazınızın bataryasının daha uzun süre dayanmasını sağlar.

   n5.png
Facebook yorumları