NordLocker 1.0.58

Bilgisayarınızdaki bir dosyayı şifrelenmiş olarak karşı tarafa göndermenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,9 MB
  Sürüm:
  1.0.58
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  NordLocker
  NordLocker, şifrelemeye dayalı bir güvenlik sistemi sunan bir platform aracılığıyla dosyalarınızı paylaşmanızı sağlayan programdır. Çevrimiçi bağlantı dünyasında, çalışma veya faaliyet alanı ne olursa olsun güvenlik bir öncelik olmalıdır. NordLocker bu işlem için etkili bir çözüm sunar ve internette gizlenen birçok tehdide karşı her türlü dosyayı koruyabilen güvenli bir sistemle birlikte gelir. NordLocker programını kullanarak gerçekleştireceğiniz şifreleme işlemi, internetteki diğer kullanıcıların kişisel fotoğraflarınıza, belgelerinize, ses dosyalarınıza veya her türlü verilere erişmesini engeller. Bu şekilde özel dosyalarınızı aileniz, arkadaşlarınız veya güvendiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Dosyaları gönderdiğiniz kişinin de bir NordLocker kullanıcısı olması gerektiğini unutmayın.

  Programın Artı Yönleri

  1. NordLocker indirmek ücretsizdir.
  2. NordLocker programı aracılığıyla paylaştığınız dosyaların içeriğini sadece gönderdiğiniz kişi görüntüleyebilir.
  3. NordLocker programının sahip olduğu sürükle bırak işlemini kullanarak dosyalarınızı hızlı bir şekilde şifreleyebilirsiniz.
  4. NordLocker programı her türlü dosya türünü desteklemektedir. Programı kişisel dosyalarınızı ve proje dosyalarınız paylaşmak için kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. NordLocker programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.
  2. NordLocker programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  NordLocker Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara NordLocker indirmek için üst kısımda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından PC’ye NordLocker indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  NordLocker Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye NordLocker kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılan pencere içerisindeki “…” butonuna tıklayarak NordLocker programını kurulacağı alanı belirleyin ve ardından “INSTALL” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   n1.png

  NordLocker Nasıl Kullanılır?

  1. NordLocker programının kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. NordLocker programı çalıştığında açılan pencere üzerinden programa hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer hesabınız yoksa “Create one” butonuna tıklayarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

   n2.png

  2. NordLocker programına hesabınız ile giriş yaptıktan sonra açılacak pencere içerisinde yer alan “Enter master password”bölümüne programda kullanacağınız şifreyi yazın ve ardından “Continue” butonuna tıklayarak programı kullanmaya başlayın.

   n3.png

  3. NordLocker programını kullanmaya başladığınızda pencere üzerindeki listeyi kullanarak şifrelemek istediğiniz bölümü belirleyin.

   n4.png

  4. Şifrelemek istediğiniz bölümü belirledikten sonra yönlendirileceğiniz pencere içerisindeki “Add” butonuna tıklayarak şifrelemek istediğiniz dosya ve klasörleri NordLocker programına ekleyebilirsiniz.

   n5.png

  5. Şifrelediğiniz dosyaları “Prepare for sharing” butonuna tıklayarak NordLocker programını kullanan diğer kullanıcılar ile dosyalarınızı güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

   n6.png
Facebook yorumları