Notable 1.7.1

Bilgisayarınızda not almanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  58 MB
  Sürüm:
  1.7.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Fabio Spampinato
  Notable, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz not alma programıdır. Notable programını kullanarak alacağınız notları kategorilere ayırabilir, favori notlarınızı seçebilir, istediğiniz notların içeriğine göre etiketler ekleyebilir ve kaydettiğiniz notlara daha birçok farklı işlemi uygulayabilirsiniz. Notable programında oluşturduğunuz notları bilgisayarınızda bir klasöre yedekleyerek bu klasörü dilerseniz başka bir bilgisayara veya platforma taşıyabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Notable indirmek ücretsizdir.
  2. Notable programında alacağınız notları etiket veya kategori özelliklerine göre sıralayabilirsiniz. Bu özellik istediğiniz herhangi bir nota hızlı erişim sağlamanıza yardımcı olur.
  3. Notable programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Notable programının internet ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Bu nedenle bilgisayarınızda aldığınız bir nota telefonunuzdan veya tabletinizden ulaşamıyorsunuz.

  Notable Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Notable indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Notable programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Kurulum dosyasının boyutu düşük olduğu için indirme işlemi kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.


  Notable Nasıl Kurulur?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Notable kurulum dosyasını çalıştırın. Notable programını herhangi bir kurulum yapmadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Notable Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Notable programına giriş yapın. Notable programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “Select” butonuna tıklayarak programda alacağınız notların bilgisayarınızda kaydedileceği alanı seçin.

   n1.PNG

  2. Notable programında aldığınız notların bilgisayarınızda kaydedileceği alanı seçtikten sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Notable programına giriş yaptıktan sonra program üzerinde yer alan öğreticiyi takip ederek programın nasıl kullanılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   n2.PNG

  3. Notable programının ana ekranında bulunan “+” butonuna tıklayarak yeni bir not kaydedebilirsiniz. Kaydedeceğiniz nota herhangi bir kopyala-yapıştır işlemi uygulayabilir veya dilerseniz kendiniz not bölümünü klavyeyi kullanarak doldurabilirsiniz.

   n3.PNG

  4. Notable programına eklediğiniz notları etiket veya favoriler aracılığı ile kategorilere ayırabilirsiniz. Aldığınız notları etiket aracılığı ile kategorilere ayırdıktan sonra istediğiniz bir etikette bulunan notlara hızlıca erişim sağlayabilirsiniz.

   n4.PNG

  5. Notable programında birden fazla not dosyasına aynı anda işlem uygulayabilmeniz mümkündür. Birden fazla dosyayı CTRL tuşuna bağlı tutarak seçebilirsiniz. Seçtiğiniz dosyalara toplu işlem uygulayabilirsiniz.

   n5.PNG
Facebook yorumları