NOVA Legacy bilgisayara indir 5.8.0m

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz NOVA Legacy oyununu PC'ye indirme yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  37 MB
  Sürüm:
  5.8.0m
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Gameloft
  NOVA Legacy, Androidcihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz aksiyon oyunudur. Play Store üzerinde bulunan NOVA Legacy oyununu NOVA Legacy bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. NOVA Legacy bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. NOVA Legacy oyununu bilgisayarınızdan oynayarak karakterinizi daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. NOVA Legacy oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. NOVA Legacy oyununu bilgisayarınızdan oynayabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara NOVA Legacy Nasıl İndirilir?

  NOVA Legacy bilgisayara indirmek için LD Player Android Emülatör programını kullanmanız gerekmektedir. Sayfanın yukarısında yer alan Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza LD Player indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. LD Player programı aracılığı ile NOVA Legacy oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Bilgisayara NOVA Legacy Nasıl Kurulur?

  1. NOVA Legacy bilgisayara kurulumu için bilgisayarınıza indirdiğiniz LD Player programının kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayarak LD Player kurulum işlemini başlatın.

   ld1.png

  2. LD Player programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için gerekli dosyaların indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Kurulum için gerekli olan dosyaların indirme işlemi tamamlanana kadar kurulum penceresini kapatmayın.

   ld2.png

  3. LD Player programının kurulumu için gerekli olan dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programı bilgisayarınıza otomatik olarak kurulacaktır. NOVA Legacy oyununu LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasını kullanarak bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

   ld3.jpg

  Bilgisayarda NOVA Legacy Nasıl Oynanır?

  1. NOVA Legacy bilgisayardan oynamak için bilgisayarınıza kurduğunuz LD Player programına giriş yapın. LD Player programında bulunan Play Store uygulamasına giriş yaparak NOVA Legacy bilgisayara indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. LD Player programı üzerinden Play Store uygulamasını kullanabilmek için Gmail hesabınız ile oturum açmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir Gmail hesabınız bulunmuyorsa “Create Account” yazısına tıklayarak yeni bir Gmail hesabı açabilirsiniz.

   ld4.png

  2. Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın arama bölümüne “NOVA Legacy” yazarak NOVA Legacy oyununa ulaşabilirsiniz.

   ld5.jpeg

  3. Bilgisayarınıza NOVA Legacy oyununu indirmek için Yükle butonuna tıklayarak NOVA Legacy oyununu LD Player programına indirebilirsiniz.

   ld6.jpeg

  4. LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz NOVA Legacy oyununu bilgisayarınızda oynamaya başlayabilirsiniz.

   ld7.jpg
Facebook yorumları