NOVA Legacy indir (Android) 5.8.0m

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz aksiyon oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  37 MB
  Sürüm:
  5.8.0m
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Gameloft
  NOVA Legacy, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon oyunudur. NOVA Legacy oyunundaki kahramanımız Kal Wardin kıdemli bir N.O.V.A. Deniz Mobil Zırhlı Kıyafeti'ni giymesi ve Sömürge İdare kuvvetlerinin düşmanlarına saldırması için bir kez daha görevlendirildi. Kişisel AI Ajanı Yelena'nın yardımıyla kahramanımız Kal Wardin, yabancı saldırganların arkasındaki gizemi açığa çıkarırken yabancı işgalcilere karşı mücadele ederek insanlığın kaderini korumalıdır. Çevrimiçi çok oyunculu savaş alanında bulunan düşmanlarınızı yenmek için savaşın.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. NOVA Legacy oyununu oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. NOVA Legacy oyunundaki etkinlikler ve online oyunlar sayesinde oyunu sürekli olarak oynayabilirsiniz.
  3. NOVA Legacy oyununda bulunan çevrimdışı oyun modu sayesinde oyunu internet bağlantınız olmadığında da oynayabilirsiniz.
  4. NOVA Legacy oyununda bulunan farklı oyun modlarını tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. NOVA Legacy oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. NOVA Legacy oyununu online olarak arkadaşlarınız ile oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android Cihazlara NOVA Legacy Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza NOVA Legacy indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store üzerinden NOVA Legacy indirme işlemini ücretsiz olarakgerçekleştirebilirsiniz.


  Android Cihazlara NOVA Legacy Nasıl Kurulur?

  NOVA Legacy oyununu Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indirmenizin ardından oyunun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Oyunu oynamak için oyuna giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android Cihazlarda NOVA Legacy Nasıl Oynanır?

  1. NOVA Legacy indirme işlemi tamamlandıktan sonra cihazınızın menüsü üzerinde bulunan NOVA logosuna tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. NOVA Legacy oyununa giriş yaptıktan sonra size verilen yönlendirmeleri takip ederek oyunun nasıl oynanacağı hakkında bazı bilgilere sahip olabilirsiniz. Oyunda size verilen yönlendirmeler ile yapacağınız deneme savaşından sonra gerçek kullanıcılar ile savaşmaya başlayabilirsiniz.

   n0.jpeg

  2. Tamamen gerçek oyuncularla ve farklı oyun modları ile NOVA Legacy oyununu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

   n1.jpeg

  3. NOVA Legacy oyunundaki etkinlikleri ve görevleri tamamlayarak farklı silahların kilidini açabiliriniz. Sahip olduğunuz silahlarınızın görünümünü de değiştirebilmeniz mümkün.

   n2.jpeg

  4. NOVA Legacy oyununda tamamen gerçek oyuncular ile online olarak oynayabilirsiniz.

   n3.jpeg
Facebook yorumları