Nox App Player indir 6.2.6.3

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz Android emülatör programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  323 MB
  Sürüm:
  6.2.6.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  BigNox
  Nox App Player, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir Android tarayıcıdır. Nox App Player programını bilgisayarınıza indirerek sanal bir Android Tablet kullanabilirsiniz. Nox App Player programının sahip olduğu Android sürümü sayesinde mobil cihazlarınıza yükleyemediğiniz mobil oyunları ve uygulamaları Nox App Player indirme işlemini gerçekleştirerek mobil oyunları ve uygulamaları bilgisayarınız üzerinden kolaylıkla deneyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Nox App Player programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Nox App Player
  programı düşük özelliklere sahip olan bilgisayarlarda bile çalışmaktadır.
  3- Nox App Player programını kullanarak bilgisayarınıza indireceğiniz Android oyunları klavye ve fare ile kolaylıkla oynayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Nox App Player programı bilgisayarınızın işlemci ve RAM’ini çok fazla tüketmektedir. Bilgisayarınızda Nox App Player programı çalışırken farklı bir işlem yapmanız zorlaşabiliyor.

  Nox App Player indirme nasıl yapılır?

  Nox App Player programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Nox App Player indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Nox App Player kurulumu nasıl yapılır?

  Nox App Player programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak pencere üzerinden Nox App Player kurulumunu başlatmak için Install butonuna tıklayınız.

  n1.png

  Kurulumun bu adımında ise Nox App Player programının bilgisayarınız üzerinde kurulum yapılacağı alanı seçin ve ardından Install butonuna tıklayın.

  n2.png

  Nox App Player programının kurulum işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Nox App Player kurulum işlemi tamamlandıktan sonra Start butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilir ve programı başlatabilirsiniz.

  n3.png

  Nox App Player nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamladıktan sonra Nox App Player programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Nox App Player programı bilgisayarınızda çalıştıktan sonra program üzerinde bulunan App Center uygulamasını kullanarak Android oyun ve uygulamaları bilgisayarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

  n4.jpeg

  Nox App Player programı üzerinde bulunan App Center uygulamasına giriş yaparak Android uygulama ve oyunları kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Nox App Player programı üzerinde bulunan App Center uygulamasını kullanabilmeniz için bir Gmail hesabınızın bulunması gerekmektedir. Gmail hesabınız ile giriş yaptıktan sonra App Center uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  n5.jpeg
Facebook yorumları