Nox Cleaner (Android) 2.2.7

Android cihazınızı hızlandırmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  18 MB
  Sürüm:
  2.2.7
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Nox
  Nox Cleaner, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz gereksiz dosya temizleme ve cihaz hızlandırma uygulamasıdır. Nox Cleaner uygulaması sayesinde Android cihazınızın depolama alanının dolmasına neden olan gereksiz dosyaları temizleyebilir, telefonunuzun belleğini gereksiz yere dolduran uygulamaların kapatılarak cihazınızın daha performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Nox Cleaner uygulamasında bulunan Oyun Hızlandırıcı özelliğini kullanarak cihazınızda mobil oyunları daha akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Nox Cleaner uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Nox Cleaner uygulamasında yer alan Uygulama Kilitleme özelliği sayesinde seçtiğiniz uygulamaları kilitleyerek Android cihazınızı kullanan diğer kişilerin seçtiğiniz uygulamalara erişimini kısıtlayabilirsiniz.
  3. Nox Cleaner uygulamasını Android cihazınızda kullanabilmeniz için Android cihazınız üzerinde internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Nox Cleaner uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Nox Cleaner uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Nox Cleaner Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Nox Cleaner indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Nox Cleaner uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Nox Cleaner Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden Nox Cleaner indirme işlemi tamamlandıktan sonra Nox Cleaner uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Nox Cleaner Nasıl Kullanılır?

  1. Nox Cleaner uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Nox Cleaner uygulamasına giriş yapmanızın ardından uygulamanın ana ekranında bulunan yönlendirmeleri takip ederek cihazınızda bulunan gereksiz dosyaları hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bu işlem sayesinde cihazınızın depolama alanını ücretsiz olarak artırabilirsiniz.

   n1.png

  2. Nox Cleaner uygulamasında bulunan Telefon Güçlendirici özelliği sayesinde cihazınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde cihazınızda pil tasarrufu da yapabilirsiniz.

   n2.png

  3. Nox Cleaner uygulamasına cihazınızda giriş yaptıktan sonra cihazınızda otomatik olarak Antivirüs ve Güvenlik özelliği de aktif edilecektir. Bu özellik, cihazınıza herhangi bir uygulama veya dosya indirirken cihazınızı dışarıdan gelecek tehditlere karşı korur.

   n3.png

  4. Oyun Güçlendirici özelliği Android cihazınızda bulunan mobil oyunları daha akıcı bir şekilde oynamanıza yardımcı olur.

   n4.png

  5. Nox Cleaner uygulamasında bulunan bir diğer özellik ise Uygulama Kilitleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde cihazınızda bulunan uygulamaları ve dosyaları kilitleyerek verilerinizi güvende tutabilirsiniz.

   n5.png
Facebook yorumları