OfficeFIX 6.130

Bilgisayarınızda zarar görmüş Office dosyalarını düzeltmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  18,2 MB
  Sürüm:
  6.130
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Cimaware Software
  OfficeFIX, bilgisayarınızda hasar görmüş olan Excel tablolarını, Word belgelerini, Access veritabanlarını veya Outlook dosyalarını kurtarmanızı sağlayan bir programdır. OfficeFIX programının arayüzü, tek bir pencereden tüm programlara tek tıklamayla erişim sağlar. Dört uygulamanın her biri, bir kurtarma görevi gerçekleştirmenize yardımcı olmaya hazır olan kullanıcı dostu bir sihirbaza dayanır. Tüm önemli Office belgelerini düzeltmek için seçenekler sunan OfficeFIX, hızlı veri kurtarmaya olanak tanıyan hepsi bir arada bir pakettir. Sadece tek bir pencere üzerinden dört farklı kurtarma özelliğine erişim sağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. OfficeFIX programını indirmek ücretsizdir.
  2. OfficeFIX programı Word, Excel, Access ve Outlook dosyalarını desteklemektedir.
  3. OfficeFIX programını kullanarak gerçekleştireceğiniz tüm işlemler çok hızlı bir şekilde gerçekleşir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. OfficeFIX programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  OfficeFIX Nasıl İndirilir?

  PC’ye OfficeFIX indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayara OfficeFIX indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  OfficeFIX Nasıl Kurulur?

  1. OfficeFIX kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılan pencere içerisindeki “I Agree” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayın.

   o1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere içerisindeki “Browse…” butonunu kullanarak programın kurulacağı disk bölümünü seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın kurulumunu gerçekleştirin.

   o2.PNG

  3. Bilgisayara OfficeFIX kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish”butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   o3.PNG

  OfficeFIX Nasıl Kullanılır?

  1. OfficeFIX programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. OfficeFIX programını çalıştırdığınızda açılan arayüz içerisinde bulunan ExcelFIX, AccessFIX, WordFIX ve OutlookFIX araçlarından ihtiyacınız olan aracın üzerine tıklayarak hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   o4.PNG

  2. OfficeFIX içerisinde bulunan tüm araçlar aynı şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir aracın içerisine giriş yaptığınızda açılacak pencere üzerinden “Select file” butonuna tıklayarak düzeltmek veya içeriğini kurtarmak istediğiniz dosyayı seçin.

   o5.PNG

  3. Düzeltme işlemi uygulamak istediğiniz dosyayı seçtikten sonra “Recover” butonuna tıklayarak işlemi uygulayın. Bu işlemin tamamlanma süresi dosya boyutuna göre değişiklik gösterebilir, işlem tamamlanana kadar OfficeFIX programını kapatmamaya özen gösterin.

   o6.PNG

  4. OfficeFIX programında gerçekleştirdiğiniz kurtarma işlemi sonucunda bir rapor ekranı görüntüleyeceksiniz. Bu rapor ekranı içerisinden kurtarma işleminin başarı durumu ve kurtarılan dosya içeriği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   o7.PNG
Facebook yorumları