OfficeSuite (Android) 10.8.21468

Android cihazlarınızda Word, Excel, Powerpoint vb. dosyalarını yönetmenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  47 MB
  Sürüm:
  10.8.21468
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  MobiSystems
  OfficeSuite, Android cihazlarınızdaki Word, Excel ve PowerPoint belgelerini kolayca görüntülemenizi, düzenlemenizi ve oluşturmanızı ve gelişmiş PDF işlemleri gerçekleştirmenizi sağlayan uygulamadır. OfficeSuite uygulamasının sahip olduğu entegre dosya yöneticisi, belge alışveriş özelliği ve daha birçok özellik sayesinde Android cihazlarınızdaki Word, Excel, PowerPoint ve PDF dosyalarını kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. OfficeSuite uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. OfficeSuite, DOC, DOCX, DOCM, XLS, XLSX, XLSM, PPT, PPTX, PPS, PPSX, PPTM ve PPSM dahil olmak üzere tüm Microsoft formatlarıyla tam uyumlu olarak çalışmaktadır.
  3. OfficeSuite, Play Store üzerinde bulunan diğer ofis uygulamalarına göre en seçkin özellikleri sunmaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. OfficeSuite uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.
  2. OfficeSuite uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  OfficeSuite Nasıl İndirilir?

  OfficeSuite uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak Play Store uygulaması açılacaktır. Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak OfficeSuite uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  OfficeSuite Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz OfficeSuite uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. OfficeSuite uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  OfficeSuite Nasıl Kullanılır?

  1. OfficeSuite uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsünde bulunan logosuna dokunarak giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. OfficeSuite uygulamasına giriş yapmanızın ardından açılacak olan ekran üzerinden Android cihazınızda bulunan tüm ofis dosyalarını görüntüleyebilirsiniz. Yeni bir ofis dosyası oluşturmak için Document, SpreadSheet, Presentation, PDF ve desteklenen diğer dosya türlerinden birini seçebilirsiniz.

   o1.png

  2. OfficeSuite uygulamasının ana ekranında bulunan herhangi bir Document dosyasına giriş yaparak dosyanın içeriğinin tamamını görüntüleyebilir ve dosya içeriğinde değişiklik yapabilirsiniz. Document türüne sahip olan dosyaların içeriği bilgisayarınızda nasıl görünüyorsa OfficeSuite uygulamasında da aynı şekilde görüntülenir.

   o2.png

  3. OfficeSuite uygulamasının desteklediği SpreadSheet (Excel) dosyalarını da Android cihazınızda yönetebilmeniz mümkündür. Tabloların tamamını görüntüleyebilir ve üzerinde istediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

   o3.png

  4. OfficeSuite uygulamasında düzenleyeceğiniz dosyaları uygulamayı kullanan diğer kullanıcılar ile sadece birkaç saniye içerisinde kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

   o4.png
Facebook yorumları