Omlet Arcade (Android) 1.50.5

Android cihazlarınızda oynadığınız oyunlar ile canlı yayın yapmanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  14 MB
  Sürüm:
  1.50.5
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Omlet
  Omlet Arcade, Android cihazlarınızda oynadığınız oyunları canlı yayın oluşturarak oynadığınız oyunları tüm dünyadan kullanıcıların izlemesini sağlayan bir uygulamadır. Ve elbette, diğer kişilerin tonlarca Android oyunu oynamasını da izleyebilirsiniz. Diğer oyuncuların neler oynadığını izleyebilmeniz için bir hesaba ihtiyacınız yoktur ancak kendi oyunlarınızı yayınlamak için kaydolmanız gerekir. Bir hesabınız olduğunda, diğer oyuncuların yayınları hakkında da yorum bırakabilir, uygulamadaki diğer kullanıcılarla konuşabilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Omlet Arcade uygulamasında mevcut yayınları oyuna göre filtreleyebilirsiniz. Örneğin; sadece PUBG Mobile yayını yapan yayıncıları kontrol edebilirsiniz. Eğer Omlet Arcade uygulamasında izlediğiniz oyun sizin cihazınızda yoksa, sadece bir dokunuşla indirebilirsiniz. Omlet Arcade, Android'de oyunlar akışı için mükemmel bir uygulama. Artık kendi oyunlarınızı paylaşabilir, ayrıca tüm dünyadaki diğer oyuncuların oyunlarını izleyebilirsiniz.


  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Omlet Arcade uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Omlet Arcade uygulamasında gerçekleştireceğiniz canlı yayınları Facebook, Twitch ve YouTube gibi sosyal medya hesaplarınıza da eş zamanlı olarak aktarabilirsiniz.
  3. Omlet Arcade uygulamasında bulunan bağış özelliği sayesinde yaptığınız canlı yayınlar üzerinden gelir elde edebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Omlet Arcade uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulama içerisinde satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  2. Omlet Arcade uygulamasını kullanabilmeniz için Android cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara Omlet Arcade Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Omlet Arcade indirmek sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız üzerinden otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması üzerinde bulunan Yükle butonuna dokunarak Omlet Arcade uygulamasını Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara Omlet Arcade Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Omlet Arcade uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Uygulamasını kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde bulunan Omlet Arcade logosuna dokunarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz.


  Android cihazlarda Omlet Arcade Nasıl Kullanılır?

  1. Omlet Arcade uygulamasını kullanmak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra yeni bir üyelik alarak canlı yayın yapmaya başlayabilir veya mevcut canlı yayınları izlemeye başlayabilirsiniz.

   o1.png

  2. Omlet Arcade uygulamasını kullanarak gerçekleştirdiğiniz canlı yayını birden fazla platformda aynı anda yayınlayabilirsiniz.

   o2.png

  3. Ayrıca Omlet Arcade uygulamasında arkadaşlarınız ile ortak yayınlar da yapabilirsiniz.

   o3.png
Facebook yorumları