One Click Root indir 1.0.0.5

Bilgisayarınız üzerinden Android cihazlarınıza tek tuşla root atmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1 MB
  Sürüm:
  1.0.0.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  One Click Root
  One Click Root, bilgisayarınız üzerinden tek tuşla Android cihazlarınıza root atmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Android cihazlarınıza root atma işlemini gerçekleştirdikten sonra cihazınızın sistem dosyalarına erişim sağlamanıza olanak sağlar. Bu erişim sonucunda Android cihazınızın sistem dosyalarının üzerine yeni dosya ekleme işlemi yapabilir, varolan bir dosyayı değiştirebilir veya sistem dosyalarından dilediğinizi silebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak basit olarak görünebilir ancak Android cihazınıza root atma işlemini gerçekleştirdikten sonra profesyonel destek almanızı öneriyoruz.

  Programın Artı Yönleri

  1- One Click Root programını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- One Click Root
  programı üzerinden neredeyse her model Android cihaza root atma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.
  3- One Click Root programını kullanarak Android telefonlarınıza sadece saniyeler içerisinde root atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  One Click Root indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza One Click Root indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. One Click Root kurulum indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  One Click Root kurulumu nasıl yapılır?

  One Click Root kurulum dosyası indirme işlemi bittiğinde bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. One Click Root programını bilgisayarınıza kurmak için karşınıza gelecek olan pencere üzerinden Install butonuna tıklayın.

  r1.png

  One Click Root programının kurulum işlemi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  r2.png

  One Click Root nasıl kullanılır?

  One Click Root programının kurulumunun tamamlanmasından sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. One Click Root programını kullanarak Android cihazlarınıza root atma işlemini gerçekleştirmek için Android cihazınızı USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Android cihazınızı bilgisayara bağladıktan sonra One Click Root programının ana ekranında bulunan ROOT NOW butonuna tıklayın. Android cihazınıza root atma işlemini gerçekleştirmek için cihazınız bataryası minimum %25 - %30 seviyesinde bulunmalıdır. Aksi taktirde root atma işlemi yarıda kalabilir.

  r3.png

  Android cihazınızı bilgisayarınıza USB kablosu kullanarak bağladıktan sonra ROOT NOW butonuna tıklayın. Eğer cihazınız One Click Root programı üzerinden bulunamadıysa Manual Check butonuna tıklayarak yeniden kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.

  r4.png

  ROOT NOW butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınıza root atma işlemi gerçekleştirilecektir. Root atma işlemi tamamlandıktan sonra LOGIN ekranını kullanarak One Click Root programına üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz yoksa REGISTER NOW butonuna tıklayarak üyelik alabilirsiniz. Üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra One Click Root programı üzerinden cihazınızın sistem dosyalarına erişim sağlayabilirsiniz.

  r5.png
Facebook yorumları