Online Soccer Manager indir (Android) 3.4.21.0

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz futbol menajerlik oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  23 MB
  Sürüm:
  3.4.21.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Gamebasics BV
  Online Soccer Manager, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz menajerlik oyunudur. Sevdiğiniz bir takımı seçerek o takımın bulunduğu lig üzerindeki diğer takımlar ile futbol müsabakası düzenleyebilirsiniz. Online Soccer Manager oyunu üzerinde bulunan tüm takımlar gerçek futbol oyuncuları ile birebir olarak aynıdır. Oyun üzerinde elde edeceğiniz para ile yeni oyuncuları da transfer listesi üzerinden takımınıza transfer edebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Online Soccer Manager oyununu indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Online Soccer Manager
  oyununda bulunan tüm takımlar lisanslıdır ve gerçek oyunculara sahiptir.
  3- Oyun üzerinden kendinize özel bir lig oluşturarak arkadaşlarınızın lig üzerine katılmasını sağlayabilir ve oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.
  4- Oyunda kadro, taktik, antrenman ve transferler gibi tüm özellikleri yönetebiliyorsunuz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Online Soccer Manager oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Online Soccer Manager oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Online Soccer Manager indirme nasıl yapılır?

  Online Soccer Manager indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra açılacak olan Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunarak Online Soccer Manager uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

  Online Soccer Manager kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden indirdiğiniz Online Soccer Manager uygulaması cihazınıza otomatik olarak kurulur. Online Soccer Manager uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Online Soccer Manager nasıl oynanır?

  Online Soccer Manager oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Online Soccer Manager oyununu sosyal medya hesabınız veya gmail hesabınız ile giriş yaparak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun üzerinde bulunan herhangi bir lige giriş yaparak yönetmek istediğiniz takımı seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun üzerinde seçeceğiniz takım gerçek oyuncular ile kurulmuştur. Takımınızın sahip olduğu dizilişi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

  o1.png

  Rakip takıma karşı oynamadan önce takımınızın taktiğini ve pres ayarlarını değiştirebilirsiniz.

  o2.png

  Oyun içerisinde gerçek oyuncuları gerçek güçlerine göre takımınıza transfer edebilirsiniz.

  o3.png

  Takım dizilişini istediğiniz gibi düzenleyebilir ve takımınızda bulunan oyunculara özel antrenman yaptırarak güçlerini daha da yükseltmesini sağlayabilirsiniz.

  o4.jpeg
Facebook yorumları