Open Freely indir 1.0

Bilgisayarınızda bulunan farklı uzantılı dosyaları açmanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  29,2 MB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  OpenFreely
  Open Freely, bilgisayarınızda üzerinde bulunan DOCX, PPTX, XLSX, PDF ve daha fazlası dahil olmak üzere 100’den fazla farklı uzantıya sahip olan dosyaları açmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Open Freely, tamamen işlevsel bir medya görüntüleyici, belge düzenleyici, dosya çıkarıcı ve Windows için görüntü düzenleyici özelliklerine sahiptir. Open Freely programı üzerinden açtığınız görüntülere kırpma, yeniden boyutlandırma, tam özelliklere sahip belge düzenleme ve dönüştürme ve birkaç sıkıştırma biçiminde dosya çıkarma gibi birçok işlemi kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Open Freely programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Open Freely
  programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Bu yüzden programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Open Freely programı üzerinden bazı dosyaları açmak isterken hata ile karşılaşabilirsiniz. Bu hatanın sebebi programın dosyayı desteklememesi değil, açmak istediğiniz dosyanın bozulmuş olmasından kaynaklıdır.

  Open Freely indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Open Freely indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Open Freely indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Open Freely kurulumu nasıl yapılır?

  Open Freely indirme işlemi tamamlandığında kurulum dosyasını çalıştırın. Kuruluma başlamak için karşınıza gelecek pencere üzerinden Next butonuna tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

  o1.png

  Open Freely kurulumuna devam edebilmek için lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretledikten sonra Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  o2.png

  Open Freely kurulumunu gerçekleştirmek için Install butonuna tıklayın.

  o3.png

  Open Freely kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  o4.png

  Open Freely nasıl kullanılır?

  Open Freely programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Program üzerinden herhangi bir dosya açmak için File bölümüne tıklayın.

  o5.png

  File bölümüne tıkladıktan sonra açılacak pencere üzerinden Open yazısına tıklayın.

  o6.png

  Açılacak pencere üzerinden Open Freely programını kullanarak açmak istediğiniz dosyayı veya görseli seçin. Ardından butonuna tıklayarak seçtiğiniz dosyayı Open Freely programı üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

  o7.png

  Görüntülediğiniz dosyanın türü PNG, JPEG veya JPG uzantılı ise programın sol alt kısmında yer alan özellikleri kullanbilirsiniz. Bu özellikler bir fotoğraf dosyası üzerinde yapabileceğiniz basit işlemlerdir. Kırpma, Yön Değiştirme ve Yeniden Boyutlandırma gibi işlemleri hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

  o8.png
Facebook yorumları