OpenShot Video Editor indir 2.4.3

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video düzenleme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  120 MB
  Sürüm:
  2.4.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  OpenShot
  OpenShot Video Editor, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz açık kaynak kodlu ve tamamen ücretsiz video düzenleme programıdır. OpenShot Video editor programının sahip olduğu kullanışlı arayüz sayesinde basit video düzenleme işlemlerini kolaylıka gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik OpenShot Video Editor programı üzerinden gerçekleştireceğiniz video düzenleme işlemi sonucunda ortaya çıkan videolarda programın reklam logosu veya herhangi bir reklam logosu bulunmuyor. Videolarınıza kırpma, efekt ekleme, yazı ekleme, ses düzenleme, yavaşlatma/hızlandırma ve filigran ekleme gibi işlemleri ve daha fazlasını tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- OpenShot Video Editor programını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- OpenShot Video Editor
  programı üzerinde bulunan tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabiliyorsunuz.
  3- OpenShot Video Editor üzerinden düzenlediğiniz videoyu dışa aktarırken videonun kalitesi, video uzantısı ve video türü gibi özellikleri seçebiliyorsunuz.
  4- OpenShot Video Editor programı 70’den fazla dili desteklemektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- OpenShot Video Editor programının sahip olduğu özellikler için tam anlamıyla profesyonel video düzenleme programı diyemeyiz. Sadece basit video düzenleme özelliklerini kullanabiliyorsunuz.
  2- OpenShot Video Editor programında düzenlediğiniz videonun eğer boyutu çok büyükse videonun dışa aktarma işlemi biraz uzun sürebiliyor.

  OpenShot Video Editor indirme nasıl yapılır?

  OpenShot Video Editor indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. OpenShot Video Editor indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  OpenShot Video Editor kurulumu nasıl yapılır?

  OpenShot Video Editor programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. İlk olarak OpenShot Video Editor programını kullanmak istediğiniz dil seçimini yapın ve ardından Tamam butonuna tıklayın.

  v1.png

  OpenShot Video Editor kurulumunu gerçekleştirmek için lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisan sözleşmesini onaylamak için I accept the agreement seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  v2.png

  Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra OpenShot Video Editor programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin. Program bilgisayarınızın diski üzerinde 406 MB kadar yer kaplamaktadır bu yüzden programın kurulumunun gerçekleştirileceği alanda yeterli boşluğun bulunduğuna emin olmanız gerekmektedir.

  v3.png

  Kurulum için gerekli tüm adımları gerçekleştirdikten sonra Install butonuna tıklayarak OpenShot Video Editor kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

  v4.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  v5.png

  OpenShot Video Editor nasıl kullanılır?

  OpenShot Video Editor kurulumunu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Programa giriş yaptığınızda aşağıdaki ekran sizi karşılayacaktır. Programa ilk kez giriş yaptığınızda size programı nasıl kullanacağınız hakkında kısa bir ön bilgi verecektir. Bu adımları takip ederek OpenShot Video Editor programının nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.


  v6.png
Facebook yorumları