Opera GX 64.0.3417

Opera tarafından oyuncular için özel olarak tasarlanmış olan bir internet tarayıcısı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,6 MB
  Sürüm:
  64.0.3417
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Opera
  Opera GX, bilgisayarınızda kullanabileceğinizoyuncular için özel olarak tasarlanmış bir internet tarayıcısıdır. Opera GX, normal bir internet tarayıcısına göre gelişmiş ve farklı birtakım farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikler sayesinde internet üzerinde hızlı gezinti sağlayabilir, internet tarayıcısının kullanacağı maksimum internet seviyesini belirleyebilir, Twitch hesabınızı tarayıcı ile eşitleyebilir ve daha birçok özelliği tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak, Opera GX internet tarayıcısının modern arayüzünü dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Opera GX programını indirmek ücretsizdir.
  2. Opera GX, standart bir internet tarayıcısına göre farklı ve gelişmiş özelliklere sahiptir.
  3. Opera GX internet tarayıcısındaki VPN özelliğini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Opera GX Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Opera GX indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Opera GX indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Opera GX Nasıl Kurulur?

  1. Opera GX indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılan pencere üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayarak Opera GX internet tarayıcısının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   o1.png

  Opera GX Nasıl Kullanılır?

  1. Opera GX programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdikten sonra programı bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayol aracılığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. Opera GX internet tarayıcısını bilgisayarınızda ilk kez çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinden tarayıcının sahip olduğu tüm özellikleri görüntüleyebilir ve bu özellikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   o2.png

  2. Opera GX internet tarayıcısının “GX Control” bölümündeki RAM ve CPU sınırlayıcısı sayesinde, tarayıcınızı kapatmanıza gerek duymadan tarayıcının bilgisayar kaynaklarını ne kadar kullanabileceği konusunda maksimum bir limit belirleyebilirsiniz.

   o3.jpg

  3. Opera GX tarayıcısını Twitch hesabınız ile eşitleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde Twitch’de takip ettiğiniz kanallardan gelen bildirimleri anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

   o4.jpg

  4. Opera GX tarayıcısı çok kullanışlı ve gelişmiş bir arayüz ile gelmektedir. Ancak yine de bu arayüzü değiştirmek ve farklılık katmak isteyen kullanıcılar Opera GX tarayıcısının arayüzünü istediği gibi değiştirebilirler. Daha fazla tema için Opera GX tarayıcısının Temalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

   o5.jpg

  5. Opera GX içerisinde bir reklam engelleyici yazılım barındırmaktadır. Bu reklam engelleyici özelliğini aktif hale getirerek tarayıcıdan ziyaret edeceğiniz web sitelerinde bulunan reklamları kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Reklam engelleyici özelliği sayesinde internette ziyaret ettiğiniz bir sayfanın yüklenme süresi düşer ve böylece hızlı bir şekilde gezinti yapabilirsiniz.

   o6.jpg

  6. Opera GX tarayıcısının “GX Corner” bölümünü ziyaret ederek en iyi oyun fırsatları, en yeni sürümler ve oyun haberleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   o7.jpg
Facebook yorumları