Opera Mini Tarayıcı (Android) indir 36.2

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz hızlı internet tarayıcısı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  25 MB
  Sürüm:
  36.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Opera
  Opera Mini Web Tarayıcı, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz yüksek hızlı, düşük boyutlu ve farklı özelliklere sahip bir mobil internet tarayıcısıdır. Opera Mini, üzerinde bulundurduğu reklam engelleyici özelliği ile mobil cihazlarınız üzerinden internette karşınıza çıkabilecek reklamları yüklemeden hızlı bir şekilde gezinti yapmanızı sağlıyor.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Opera Mini Tarayıcı uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.

  2- Tarayıcı kendi üzerinde reklam engelleyici bulundurmaktadır. Bu reklam engelleyici gayet iyi bir şekilde çalışmaktadır.

  3- Tarayıcının internet tasarruf özelliği de web sayfalarının hızlı yüklenmesini sağlamaktadır. Bu özelliğin de gayet iyi olduğunu söyleyebiliriz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Opera Mini Tarayıcı üzerinde reklam engelleyici bulundurmasına rağmen kullanıcılarına kendi belirlediği bazı reklamları göstermektedir.

  Opera Mini Tarayıcı nasıl yüklenir?

  Opera Mini Tarayıcı uygulamasını Android cihazınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Yönlendirdiği Google Play Store üzerinden uygulamanın indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Opera Mini Tarayıcı nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirdiğiniz Opera Mini Tarayıcı uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşecektir.

  Opera Mini Tarayıcı nasıl kullanılır?

  Uygulamayı Google Play Store üzerinden indirip kurulumunu gerçekleştirdikten sonra uygulamayı çalıştırın. Opera Mini Tarayıcı uygulamasını ilk çalıştırdığınızda karşınıza dil seçme ekranı gelecektir. Buradan kullanacağınız dili seçerek uygulamayı başlatın.
  opera1.jpg

  Opera Mini Tarayıcı uygulamasına giriş yaptığınız zaman ana ekran üzerinden yaşadığınız ülkeye göre güncel haberler size gösterilecektir. Yukarıda bulunan arama kısmına istediğiniz herhangi bir şeyi yazarak hızlıca Google üzerinden arama yapabilirsiniz.
  opera2.png

  Sağ alt kısımda bulunan Opera simgesine tıkladığınız zaman tarayıcı ayarları açılacaktır. Buradan tarayıcı ayarlarına erişebilirsiniz. Tarayıcı üzerinden bu güne kadar kaç reklam engellendiği sayısına da bu ekran üzerinden ulaşabilirsiniz.
  opera3.png

  Ayarlar kısmından Veri Tasarrufu (Data Savings) bölümüne giriş yaparak veri tasarrufu ayarlarını buradan yapabilirsiniz. İnternet üzerindeki görüntülerin kalitesini düşürerek ve reklamları engelleyerek yüksek veri tasarrufu yapabilirsiniz.
  opera4.png
Facebook yorumları