Opera Touch (Android) 1.20.0

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz yüksek kaliteli internet tarayıcısı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  6,2 MB
  Sürüm:
  1.20.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Opera
  Opera Touch, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş internet tarayıcı uygulamasıdır. Opera Touch uygulamasında bulunan birbirinden farklı özellikleri kullanarak Android cihazlarınızda yüksek kaliteli internet deneyimine erişebilirsiniz. Opera Touch, hızlı bir web arama özelliğine sahiptir ve tek elle kolayca gezinmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Opera Touch uygulamasını başlattığınızda tarayıcı, web’de bir şeyler bulmak için anında hazır hale gelir. Siz sadece yazmaya başlayın veya sesli aramayı kullanın. Bir QR kodu bulduğunuzda, taramak için uygulamayı kullanın ve bağlı olduğu web sitesine gidin. Opera Touch uygulamasını, bir ürünün barkodunu taramak ve çevrimiçi arama yapmak için de kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Opera Touch uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Opera Touch uygulamasında bulunan aktif reklam engelleyici özelliği sayesinde internet sitelerinde bulunan can sıkıcı reklamları görüntülemezsiniz.
  3. Opera Touch uygulamasını kullanarak internette gezinti yaparken, internet sitelerinden gelecek tehditlere karşı cihazınız korunur.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Opera Touch uygulaması düşük Android sürümüne sahip olan cihazlarda desteklenmemektedir.
  2. Opera Touch uygulamasını kullanabilmeniz için Android cihazınızda internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Opera Touch Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza ücretsiz Opera Touch indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonunu kullanarak cihazınıza Opera Touch indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Opera Touch Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Opera Touch indirme işlemi tamamlandıktan sonra Opera Touch uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Opera Touch Nasıl Kullanılır?

  1. Opera Touch uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Opera Touch uygulamasının üst kısmında bulunan arama çubuğunu kullanarak internette arama yapabilir veya direkt olarak bir internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

   o1.png

  2. Sürekli olarak ziyaret ettiğiniz internet sitelerini Opera Touch uygulamasının Yıldızlı bölümüne ekleyerek bu internet sitelerine hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

   o2.png

  3. Opera Touch uygulamasında bulunan reklam engelleyici özelliği sayesinde internet sitelerindeki can sıkıcı reklamları görüntülemek zorunda kalmazsınız. Bu özellik sayesinde internette daha hızlı bir şekilde gezinti sağlayabilirsiniz.

   o3.png
Facebook yorumları