Origin indir 10.5

Bilgisayarınız için oyun satın alabileceğiniz online oyun mağazası

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  60,5 MB
  Sürüm:
  10.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Electronic Arts
  Origin, FIFA, Battlefield ve daha birçok popüler oyunun yapımcısı olan Electronic Arts firması tarafından oluşturulmuş oyun satın alma platformudur. Origin masaüstü uygulamasını kullanarak Origin üzerinden satın aldığınız oyunların indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Origin uygulamasının üzerinde oluşturduğunuz hesap üzerinden sahip olduğunuz oyunları bir kütüphane üzerinden kolaylıka yönetebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Origin programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Origin
  programı üzerinden bilgisayarınıza indireceğiniz oyunlar otomatik olarak kurulur.

  Bilgisayara Origin indirme nasıl yapılır?

  Origin programını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Origin kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  Bilgisayara Origin kurulumu nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Origin kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install Origin butonuna tıklayarak programı kurmaya başlayabilirsiniz.

  o1.jpg

  Install Origin butonuna tıkladıktan sonra Origin kurulumunun diğer adımında programın bilgisayarınız üzerinde hangi alana kurulumunun gerçekleştirileceğini seçebilirsiniz. Kuruluma devam etmek için Continue butonuna tıklayabilirsiniz. Continue butonuna tıkladıktan sonra Origin kullanım sözleşmesini otomatik olarak onaylamış olursunuz.

  o2.jpeg

  Origin nasıl kullanılır?

  Origin programının kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak başlatılacaktır. Origin programını kullanabilmeniz için Origin hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir Origin hesabınız bulunmuyorsa CREATE AN ACCOUNT yazısına tıklayarak hızlı bir şekilde yeni bir Origin hesabı oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında ise oluşturduğunuz hesabınız ile Origin programına giriş yapın.

  o3.jpeg

  Origin programına giriş yaptıktan sonra sizi aşağıdaki ekran karşılayacaktır. Bu ekran üzerinden arkadaş listenizi yönetebilir, kişisel profilinize giriş yapabilir, oyun kütüphanenizi yönetebilir ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  o4.jpeg

  Origin üzerinden oyun indirme nasıl yapılır?

  Origin programına hesabınız ile giriş yaptıktan sonra programın sol tarafında bulunan arama kısmına satın almak veya indirmek istediğiniz oyunun adını girerek oyuna ulaşabilirsiniz.

  o5.jpeg

  Origin programının menüsünde yer alan Store seçeneği üzerinden erişim sağladığınız oyun hakkında bilgi almak için oyunun tanıtım videosunu izleyebilir ve ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz. Oyunu satın almak veya indirmek için ise View in Library butonuna tıklayabilirsiniz.

  o6.jpeg

  Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz veya ücretsiz olan bir oyunu indirmek için kütüphanenize ekledikten sonra Download butonuna tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  o7.jpeg
Facebook yorumları