OSFMount 3.0.1000

Bilgisayarınızdaki imaj dosyalarını açabileceğiniz ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  7,6 MB
  Sürüm:
  3.0.1000
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  PassMark Software
  OSFMount, sanal diskleri basit bir şekilde takmanıza ve çıkarmanıza olanak sağlayan kullanıcı dostu bir programdır. Programı yükledikten sonra yeni bir görüntü dosyası, RAM'deki görüntü dosyası veya boş bir RAM sürücü takabilirsiniz. Ayrıca bölümü salt okunur bir sürücü olarak etiketlemek ve sürücü boyutunu, türünü ve görüntü ofsetini ayarlamak da mümkündür. OSFMount ana penceresinde, görüntü dosyası yolunu, atanan sürücü harfini, özellikleri, dosya sistemini ve her sanal diskin boyutunu görebilirsiniz. Ayrıca, tüm sanal diskleri bir kerede sökebilir ve sınırsız sayıda sanal disk oluşturabilirsiniz. Herhangi bir sanal diskin içeriği ISO, AFF, IMG, AFM, E01, S01 veya AFD formatı olarak kaydedilebilir. Sanal disklerle ilgili olarak, belirli bir yeri biçimlendirebilir, medyayı sabit, çıkarılabilir, yazılabilir veya salt okunur olarak ayarlayabilir ve sürücü boyutlarını genişletebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. OSFMount programını indirmek ücretsizdir.
  2. OSFMount programının sahip olduğu tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  OSFMount Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza OSFMount indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. OSFMount kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  OSFMount Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza OSFMount kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. OSFMount kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

   o1.PNG

  2. Kurulumun ikinci adımında yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan Browse butonuna tıklayarak OSFMount programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçebilir ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

   o2.PNG

  3. Bilgisayara OSFMount kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   o3.PNG

  4. OSFMount kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yaptıktan sonra OSFMount programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   o4.PNG

  OSFMount Nasıl Kullanılır?

  1. OSFMount kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. OSFMount programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan “Mount new…” butonuna tıklayarak bilgisayarınıza bağlamak istediğiniz imaj dosyasını seçebilirsiniz.

   o5.PNG

  2. “Mount new…” butonuna tıkladıktan sonra açılacak pencere üzerinden bilgisayarınızda bulunan ISO, BIN, IMG, SDI, NRG ve daha pek çok uzantıya sahip olan imaj dosyasını bilgisayarınıza bağlamak için seçebilirsiniz.

   o6.PNG

  3. OSFMount programından seçtiğiniz imaj dosyalarını programın ana ekranı üzerinde listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza bağladığınız imaj dosyalarının bağlantısını kesmek için OSFMount programının ana ekranında bulunan “Dismount all & Exit” butonuna tıklayabilirsiniz.

   o7.PNG
Facebook yorumları