Otomatik Arama Kaydedici indir (Android) 5.53

Android cihazlarınızda gerçekleştireceğiniz sesli aramaları kayıt altına almanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  7,6 MB
  Sürüm:
  5.53
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Appliqato
  Otomatik Arama Kaydedici, Android cihazlarınızda gerçekleştireceğiniz tüm sesli aramaları kayıt altına almanızı sağlayan bir uygulamadır. Otomatik Arama Kaydedici uygulamasını kullanarak istediğiniz telefon görüşmesini kaydedebilir ve hangi aramaları kaydetmek istediğinizi seçebilirsiniz. Hangi aramaların kaydedileceğini ve hangilerinin dikkate alınmayacağını ayarlayabilirsiniz. Aldığınız kaydı dinleyin, not ekleyin ve paylaşın. Otomatik Arama Kaydedici uygulaması üzerinden aldığınız kayıtları Google Drive ve DropBox gibi bulut depolama servislerine kolaylıkla yedekleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Otomatik Arama Kaydedici uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Otomatik Arama Kaydedici uygulamasını kullanarak kayıt altına alacağınız aramalar yüksek ses kalitesine sahiptir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Otomatik Arama Kaydedici uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Otomatik Arama Kaydedici uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamanın PRO sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Otomatik Arama Kaydedici Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Otomatik Arama Kaydedici indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Play Store uygulamasını kullanarak Otomatik Arama Kaydedici indirme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Otomatik Arama Kaydedici Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Otomatik Arama Kaydedici kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Otomatik Arama Kaydedici Nasıl Kullanılır?

  1. Otomatik Arama Kaydedici uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra cihazınızın ana ekranı üzerinde otomatik olarak Otomatik Arama Kaydedici uygulamasının bir widget’ı oluşturulacaktır. Bu widget üzerinden Otomatik Arama Kaydedici uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

   a1.jpeg

  2. Otomatik Arama Kaydedici uygulamasına cihazınızın ana ekranında bulunan widget’ı kullanarak giriş yaptıktan sonra kaydedilen tüm aramaları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   a2.jpeg

  3. Uygulamanın ana ekranında bulunan liste üzerindeki arama kayıtlarının üzerine tıklayarak kayıt detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Görüntülediğiniz herhangi bir kaydı düzenleyebilir, paylaşabilir, tekrar arayabilir, not ekleyebilir, arayan numarayı rehberinize kaydedebilir, herhangi bir alana yedekleyebilir ve kaydı tamamen silebilirsiniz. Play butonuna dokunarak almış olduğunuz kaydı tekrar tekrar dinleyebilirsiniz.

   a3.jpeg

  4. Uygulamanın ana ekranından herhangi bir arama kaydına giriş yaptıktan sonra Play butonuna dokunarak cihazınız üzerinde oynatmış olduğunuz ses kaydını Otomatik Arama Kaydedici uygulaması üzerinden kolaylıkla dinleyebilir, dinlemek istediğiniz bir bölüme atlayabilir, durdurma ve not ekleme gibi işlemleri uygulayabilirsiniz.

   a4.jpeg
Facebook yorumları