Overdrive City (Android) 0.8.31

Android cihazlarınızda kendi araba şehrinizi kurabileceğiniz ve yarışabileceğiniz bir oyun

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  737 MB
  Sürüm:
  0.8.31
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Gameloft SE
  Overdrive City, araba şehrini inşa edebileceğiniz, araçlarınızla yarışabileceğiniz ve arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur. Overdrive City oyununda motor sporları işinizi şehrinizin ötesine genişletmek için ihracat gönderilerini taşıyın ve mekanik onarım siparişlerini yönetebilirsiniz. Araç filoları üretin, çeşitli ikonik arabalar toplayın ve zorlu bir yarış kariyeri modunda yarışın. Küresel bir motor sporları şirketi ve en iyi yarış şampiyonu olmak için arabalarınızı geliştirin.

  o0.jpg

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Overdrive City oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Overdrive City oyunundaki tüm araçlar lisanslıdır. Porsche, Ford, BMW ve diğer ünlü markaların araçlarını kullanabilirsiniz.
  3. Overdrive City oyunu bir mobil oyuna göre çok yüksek grafiklere sahiptir.
  4. Overdrive City oyununu arkadaşlarınız ile birlikte online olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Overdrive City oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Overdrive City oyununu oynayabilmeniz için cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara Overdrive City Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Overdrive City indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından cihazınızda Play Store uygulaması otomatik olarak açılacaktır. Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak Overdrive City oyununu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara Overdrive City Nasıl Kurulur?

  Overdrive City oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandığında oyunun kurulumu otomatik olarak tamamlanacaktır. Overdrive City oyununu oynamak için cihazınızdaki internet bağlantısını aktif hale getirdikten sonra oyunu başlatın.


  Android cihazlarda Overdrive City Nasıl Oynanır?

  1. Overdrive City oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandığında oyuna cihazınızın menüsü üzerindeki logoya tıklayarak giriş yapın. Overdrive City oyununu ilk kez oynamaya başladığınızda kendi araba şehrinizi oluşturun ve size verilecek olan yönlendirmeleri takip ederek oyunun nasıl oynanacağını öğrenebilirsiniz.

   o1.jpg

  2. Overdrive City oyununda kendi şehrinizi oluşturduğunuzda verilecek olan başlangıç araçları ile yarışlara katılın ve yarışlardan elde edeceğiniz altınlar ile araçlarınızı geliştirin.

   o2.jpg

  3. Overdrive City oyununda çok farklı haritalar ve yarış modları bulunmaktadır. Bu harita ve modlar ilk başta kilitli olarak gelir ancak seviyeniz yükseldikçe farklı haritalarda ve modlarda yarışabilirsiniz.

   o3.jpg

  4. Overdrive City oyununu arkadaşlarınız ile birlikte çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

   o4.jpg
Facebook yorumları