Overseer Network Monitor 5.0

Bilgisayarınızdaki kaynakları sorgu oluşturarak takip etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  29,7 MB
  Sürüm:
  5.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Overseer
  Overseer Network Monitor, bilgisayarınızdan web sitelerini, ağ aygıtlarını, hizmetleri ve kullanılabilir disk alanı sunucularını ve diğer kaynakları izlemenize yardımcı olan bir programdır. Daha detaylı bilgi vermek gerekirse; Overseer Network Monitor programını kullanarak bilgisayarınızdan veritabanı sorgularını, disk alanını, FTP sunucularını, web sitelerini ve Windows servisleri dahil çok sayıda kaynağı izleyebilirsiniz. Bunlar gruplar halinde düzenlenebilir, belirli saat ve günlerde de planlanabilirler, böylece izleme işlemini kolayca otomatikleştirebilirsiniz. Buna ek olarak, hiç kimse ayarlarınızı değiştirememek ve verileri meraklı gözlerden uzak tutmak için e-posta bildirimlerinin yanı sıra geçiş kodlarını da ayarlamak mümkündür.

  Programın Artı Yönleri

  1. Overseer Network Monitor programını indirmek ücretsizdir.
  2. Overseer Network Monitor programında oluşturduğunuz sorguları sınırsız olarak düzenleyebilirsiniz.
  3. Overseer Network Monitor programında takip ettiğiniz kaynakları bir rapor oluşturarak TXT dosyası aracılığıyla dışa aktarabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Overseer Network Monitor programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Overseer Network Monitor Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Overseer Network Monitor indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza Overseer Network Monitor indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Overseer Network Monitor Nasıl Kurulur?

  1. Overseer Network Monitor programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızda aktif hale gelecek pencere üzerindeki “I Agree” butonuna tıklayın.

   o1.PNG

  2. Overseer Network Monitor programının kurulum işlemini gerçekleştirirken yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı belirleyin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   o2.PNG

  3. Bilgisayara Overseer Network Monitor kurulumu tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   o3.PNG

  Overseer Network Monitor Nasıl Kullanılır?

  1. Overseer Network Monitor programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Overseer Network Monitor programının ana penceresi üzerindeki “New Resource” menüsü üzerinden takip etmek istediğiniz yeni bir sorgu oluşturabilirsiniz.

   o4.PNG

  2. Overseer Network Monitor programında oluşturduğunuz sorguları programın ana penceresi üzerinden takip edebilirsiniz. Takip ettiğiniz sorguların raporlarını TXT dosyası aracılığı ile dışa aktarabilir ve detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

   o5.PNG

  3. Overseer Network Monitor programının ana penceresi üzerinden takip ettiğiniz sorguları düzenlemek, test etmek, silmek veya daha farklı işlemler uygulamak için sorgunun üzerine fareniz ile sağ tıklamanız yeterlidir. Sorgunun üzerine sağ tıkladıktan sonra açılacak menü üzerinden tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

   o6.png

  4. Overseer Network Monitor programındaki herhangi bir sorguyu düzenlemek istediğinizde ise sizi çok kullanışlı bir pencere karşılıyor. Oluşturduğunuz sorgunun tüm detaylarını bu pencere üzerinden detaylı olarak görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

   o6.png

  Images

  1. o7.PNG
Facebook yorumları