Oyun Hızlandırıcı indir (Android) 4.0.7.9

Android cihazlarınızda bulunan oyunları hızlandırmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  4,2 MB
  Sürüm:
  4.0.7.9
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  burakgon
  Oyun Hızlandırıcı, Android cihazlarınızda bulunan oyunları hızlandırmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Oyun Hızlandırıcı uygulaması üzerinden seçtiğiniz bir oyuna giriş yapmak istediğiniz zaman arka planda çalışan tüm uygulamaların kapatılarak cihazınızın sadece oyun odaklı çalışmasını sağlayarak oynadığınız oyunların performansının en üst seviyede kalmasını sağlayabilirsiniz. Oyun Hızlandırıcı Android uygulamasını kullanarak cihazınız üzerinde bulunan oyunları daha hızlı ve akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Üstelik Oyun Hızlandırıcı uygulaması tamamen ücretsizdir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Oyun Hızlandırıcı uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Oyun Hızlandırıcı
  uygulaması aracılığı ile açmış olduğunuz mobil oyunları cihazınız üzerinden daha hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Oyun Hızlandırıcı uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamlar oyun oynarken karşınıza çıkmaktadır.

  Oyun Hızlandırıcı nasıl yüklenir?

  Ücretsiz Oyun Hızlandırıcı indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Oyun Hızlandırıcı indirmek için cihazınız otomatik olarak Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Oyun Hızlandırıcı nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Oyun Hızlandırıcı uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan Oyun Hızlandırıcı simgesine dokunarak giriş yapmanız yeterlidir.

  Oyun Hızlandırıcı nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Oyun Hızlandırıcı uygulamasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan ekran oynamak istediğiniz oyunu seçerek Oyun Hızlandırıcı uygulaması aracılığı ile başlatabilirsiniz. Oyun Hızlandırıcı uygulaması kullanarak cihazınız üzerinde başlatmış olduğunuz oyunları çok daha hızlı ve akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

  g1.png

  Oyun Hızlandırıcı uygulamasının üzerinde yer alan Auto Boost özelliği sayesinde cihazınız otomatik olarak açtığınız oyuna göre optimize edilir. Oynadığınız oyundan maksimum verim almanızı sağlar.

  g2.png

  Cihazınız üzerinde yer alan en düşük boyutlu oyunda ve en yüksek boyutlu oyunda bile kullanabilirsiniz. Kısacası Oyun Hızlandırıcı uygulamasını cihazınız üzerinde yer alan tüm oyunlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  g3.png

  Mobil oyunları seven biriyseniz Oyun Hızlandırıcı uygulamasını Android cihazınıza indirerek oyunları yüksek FPS kullanarak oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunlarda alacağınız anlık FPS cihazınızın ekranının sağ üst köşesinde gösterilecektir.

  g4.png
Facebook yorumları