Pako Forever indir (Android) 1.0.4

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz araba ile polisten kaçış oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  30 MB
  Sürüm:
  1.0.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Tree Men Games
  Pako Forever, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz kaçış oyunudur. Pako Forever oyununda arabanız ile sizi yakalamaya çalışan polis araçlarından kaçarak oyunu en uzun süre hayatta kalacak şekilde oynamaya çalışın. Polis araçlarını birbirine çarpmasını sağlayarak elde edeceğiniz hediye paketlerinden aracınıza özel güç yüklemesi yapabilir ve bu özel güçler ile polis araçlarını daha hızlı bir şekilde patlatabilirsiniz. Pako Forever oyunu üzerinde bulunan harita sonsuzdur ve böylece oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca Pako Forever oyununu oynadıkça elde edeceğiniz öğeler sayesinde farklı araçların ve araç özelliklerinin kilidini açabilirsiniz. Oyun hakkında söyleyeceğimiz tek olumsuz özellik ise çok fazla bağımlılık yaptığı olabilir.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Pako Forever oyununu indirmek ücretsizdir.
  2- Pako Forever
  oyununu herhangi bir internet bağlantısına gerek duymadan oynayabilirsiniz.
  3- Pako Forever oyunu için herhangi bir üyelik almanıza gerek yoktur. Oyunu hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Pako Forever oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Pako Forever indirme nasıl yapılır?

  Ücretsiz Pako Forever indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Pako Forever indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Pako Forever kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Pako Forever uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan Pako Forever oyununun logosuna dokunarak giriş yapmanız yeterli olacaktır.

  Pako Forever nasıl oynanır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Pako Forever oyununa giriş yapın. Accept butonuna dokunarak oyuna geçiş yapın.

  p1.jpg

  Pako Forever oyununu oynamak için ana ekranda bulunan başlat butonuna dokunun.

  p2.jpg

  Oyunu oynamak istediğiniz aracı seçmek için aracın üzerine dokunun.

  p3.jpg

  Oynamak istediğiniz seviyeyi seçmek için ekrana dokunun.

  p4.jpg

  Araç ve seviye seçimini tamamladıktan sonra Pako Forever oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Cihazınızın ekranının sağ ve sol kısmına dokunarak aracınızı yönlendirebilir ve polis araçlarından kaçış yapmaya başlayabilirsiniz.

  p5.jpg

  Birbirine çarpıştırdığınız araçlardan elde edeceğiniz hediye paketlerinden çıkan özel güçleri kullanarak daha hızlı seviye atlayabilirsiniz.

  p6.jpg

  Images

  1. p4.jpg
Facebook yorumları