Parallel Space indir (Android) 4.0.8616

Android cihazlarınızda bulunan uygulamaları klonlamanıza yarayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  8,4 MB
  Sürüm:
  4.0.8616
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  LBE Tech
  Parallel Space, Android cihazlarınız üzerinde bulunan herhangi bir uygulamadan iki farklı giriş yapmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Parallel Space uygulamasını kullanarak Android cihazlarda bir kere kullanmanıza izin verilen uygulamaları birden fazla kez kullanabilirsiniz. Parallel Space uygulamasını sadece mobil uygulamalarda değil; mobil oyunlarda da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bir cihaz üzerinden sadece tek hesap kullanmanıza izin veren mobil oyunları Parallel Space uygulaması ile klonlayarak iki hesabınızı tek cihaz üzerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Parallel Space indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Parallel Space
  uygulamasını indirerek iki farklı cihazın yapacağı işlemi tek cihaz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Parallel Space uygulaması reklam barındırmaktadır.

  Parallel Space indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza ücretsiz olarak Parallel Space indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Google Play Store üzerinden Parallel Space uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Parallel Space kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Parallel Space uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Parallel Space uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur.

  Parallel Space nasıl kullanılır?

  Parallel Space uygulaması üzerinden iki farklı uygulama kullanabilmek için uygulamaya giriş yapın. Parallel Space uygulamasına giriş yaptığınızda cihazınız üzerinden iki hesap birden kullanabileceğiniz uygulamaları listelenmiş bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Parallel Space uygulaması sayesinde cihazınız üzerinden Whatsapp uygulamasını iki farklı numara ile kullanabilirsiniz. Ayrıca tek hesap kullanmanıza izin veren Clash of Clans gibi popüler oyunları da klonlayarak tek cihaz üzerinden iki farklı hesap ile giriş yapabilirsiniz.

  p1.png

  Bir cihaz üzerinden sadece tek hesap kullanmanıza izin veren Whatsapp, Kik Messenger vb. popüler mesajlaşma uygulamalarını da iki farklı hesap ile kullanarak iş ve özel mesajlarınızı tek bir cihaz üzerinden yönetebilirsiniz.

  p2.png

  Parallel Space uygulaması sayesinde bir cihaz üzerinden tek hesap kullanmanıza izin veren sosyal medya uygulamalarında da ücretsiz olarak iki farklı hesap yönetebilirsiniz.

  p3.png

  Clash of Clans, Clash Royale, Boom Beach vb. gibi popüler oyunlar için de Parallel Space uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tek cihaz üzerinden iki farklı hesabı yönetmek Parallel Space uygulaması sayesinde çok kolaydır.

  p4.png
Facebook yorumları