Passware Kit Standard 2019.3.3

Bilgisayarınızdaki şifreli dosyaları çözümlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  174 MB
  Sürüm:
  2019.3.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Passware
  Passware Kit Standard, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz dosya şifresi çözmenizi sağlayan bir programdır. Passware Kit Standard, bilgisayarınızda depolanan dosyalar, internet ve ağ bağlantıları, e-posta hesapları ve web siteleri için şifreleri çözebilen bir şifre kurtarma yazılımıdır. Her bir şifre kurtarma işlemi üç seçenek sunar: kullanıcının bir sihirbaz çalıştırıp çalıştırmayacağını seçmesi ve böylece şifreyi bulmak, önceden tanımlanmış ayarları kullanmak veya bunları özelleştirmek ve işlemi manuel olarak yapılandırmak için sadece birkaç adımı takip etmesi gerekir. Passware Kit Standard, parola hakkında içerebileceği sayılar veya harfler gibi bazı bilgiler girmeniz istenir. Sözlüğü, şifre uzunluğunu, büyük ve küçük harfleri ve uygulamanın şifrenin şifresini çözmesine yardımcı olabilecek birçok ayarı seçmeniz gerekir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Passware Kit Standard indirmek ücretsizdir.
  2. Passware Kit Standard bilgisayarınızda şifrelenmiş olan herhangi bir dosyayı yaklaşık 15 dakika içinde çözümler.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Passware Kit Standard programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Passware Kit Standard Nasıl İndirilir?

  PC’ye Passware Kit Standard indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Passware Kit Standard indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Passware Kit Standard Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Passware Kit Standard kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan lisans sözleşmesini okuyun. Lisans sözleşmesini “I accept the terms in the License Agreement” seçeneğini işaretleyerek onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p1.png

  2. Passware Kit Standard programının lisans sözleşmesini onaylamanızın ardından yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve “Next” butonuna tıklayın.

   p2.png

  3. PC’ye Passware Kit Standard kurulumu için gerekli koşulları yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   p3.png

  4. Passware Kit Standard kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın.

   p4.png

  Passware Kit Standard Nasıl Kullanılır?

  1. Passware Kit Standard programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Passware Kit Standard programına giriş yapmanızın ardından programın ana penceresi üzerinde yer alan “Browse for file…” butonuna tıklayarak şifresini çözümlemek istediğiniz dosyayı seçin.

   p5.png

  2. Şifresini çözümlemek istediğiniz dosyayı seçtikten sonra “Recover” butonuna tıklayın.

   p6.png

  3. Şifre çözümleme işleminin tamamlanma süresi dosyanın şifresinin zorluğuna göre değişiklik gösterebilir. Şifre çözümleme işlemi tamamlandıktan sonra “Passwords” bölümünde dosyanın şifresini görüntüleyebilirsiniz.

   p7.png
Facebook yorumları