Patch My PC indir 4.1.0.1

Bilgisayarınızda yüklü olan programları tek seferde güncellemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  875 KB
  Sürüm:
  4.1.0.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Patch My PC
  Patch My PC, bilgisayarınız üzerinde bulunan programları ve uygulamaları hızlı bir şekilde güncellemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Patch My PC programı sayesinde bilgisayarınızda yer alan programları tek seferde güncelleyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca Patch My PC programını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Programın Artı Yönleri

  1- Patch My PC programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Patch My PC
  programı üzerinde herhangi bir satın alma işlemi yapmanıza gerek yoktur.
  3- Patch My PC programını herhangi bir kurulum yapmadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
  4- Program üzerinden birden fazla programın güncelleme işlemini tek seferde sıraya koyarak hızlı bir şekilde güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Patch My PC programı bilgisayarınızda bulunan bazı programların güncellenmesini desteklemiyor.

  Patch My PC nasıl yüklenir?

  Patch My PC indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Patch My PC kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  Patch My PC nasıl kurulur?

  Patch My PC programını kullanabilmek için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Patch My PC programını çalıştırarak programı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Patch My PC nasıl kullanılır?

  Patch My PC programına giriş yaptığınıza karşınıza gelecek olan pencere üzerinde bilgisayarınızda son sürümü bulunan programlar yeşil renkli yazı ile gösterilecektir. Eğer son sürüme sahip olmayan program var ise o program kırmızı renkli yazı ile gösterilecektir. Kırmızı renk ile gösterilen herhangi bir programın üzerine tıklayarak hızlı bir şekilde güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  t1.png

  Patch My PC programının ana ekranında bulunan menü üzerinde yer alan Options bölümüne giriş yaparak program ve güncelleme ayarlarını kontrol edebilirsiniz.

  t2.png
Facebook yorumları