PC Decrapifier indir 3.0.1

Bilgisayarınızda bulunan programları kaldırmanızı sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2 MB
  Sürüm:
  3.0.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  The PC Decrapifier
  PC Decrapifier, bilgisayarınızı satın aldığınız zaman üzerinde yüklenmiş olarak gelen programları kaldırmanızı ve bilgisayarınıza sonradan yüklemiş olduğunuz programları tamamen kaldırmanızı sağlayan bir programdır. PC Decrapifier programı üzerinden ücretsiz olarak program kaldırma işlemi yapabilmektesiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- PC Decrapifier programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  PC Decrapifier, birprogramı bilgisayarınızdan hiçbir kalıntı kalmadan tamamen kaldırmanızı sağlar.
  3- Programı kullanmak için kurulum yapmanıza gerek yoktur. Bilgisayarınıza indirdiğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  4- Sahip olduğu kolay arayüzü sayesinde program çok kullanışlıdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- PC Decrapifier programı üzerinde sadece tek dil seçeneği bulunmaktadır.

  PC Decrapifier nasıl yüklenir?

  PC Decrapifier programını bilgisayarınıza indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Programın kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  PC Decrapifier nasıl kurulur?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz PC Decrapifier programını herhangi bir kuruluma gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  PC Decrapifier nasıl kullanılır?

  İndirme işlemi tamamlanan PC Decrapifier programını bilgisayarınız üzerinden çalıştırın.
  Karşınıza gelecek olan pencere üzerinden Analyze butonuna tıklayarak bilgisayarınızda yüklü olan programları analiz edin.
  pc1.png

  Analiz işlemi tamamlandıktan sonra programın ana ekranına yönlendirileceksiniz. Bu liste üzerinden bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz programın başında bulunan kutucuğu işaretleyin ve sol altta bulunan Remove Selected butonuna tıklayın.
  pc2.png

  Remove Selected butonuna tıkladıktan sonra uygulamaların kaldırılacağı pencereye yönlendirileceksiniz. Bu pencere üzerinden Begin Removal Now butonuna tıklayarak kaldırma işlemini tamamlayabilirsiniz. Go Back butonuna tıklayarak kaldırma işlemini iptal ederek bir önceki ekrana dönüş yapabilirsiniz. Kaldırmış olduğunuz programların size tekrar gerekeceğini düşünüyorsanız “Also create a Windows restore point.” Seçeneğini işaretleyerek tekrar yükleme noktası oluşturabilirsiniz.
  pc3.png


  Seçtiğiniz programların bilgisayarınızdan kaldırma işlemi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza çıkacak ekran üzerinden dilerseniz PC Decrapifier geliştiricilerine bir yorum yazarak Submit butonuna tıklayarak yorumunuzu gönderebilirsiniz. Hiçbir şey yapmak istemiyorsanız Close butonuna tıklayarak programın başına dönüş yapabilirsiniz.
  pc4.png
Facebook yorumları