PC Fresh 2020.6.0

Bilgisayarınızın performansını artırmanız için çeşitli araçlara sahip olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  7,2 MB
  Sürüm:
  2020.6.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Abelssoft
  PC Fresh, bilgisayarınızdaki gereksiz işlemleri durdurarak ve sabit disklerinizi birleştirerek bilgisayarınızı optimize etme imkanı sunan bir programdır. Çok fazla gereksiz işlem yapılması bilgisayarınızı tıkayabilir, zarar verebilir veya performansı önemli ölçüde düşürebilir. Neyse ki, PC Fresh programı bu tür olumsuz durumlara karşı çeşitli özelliklere sahiptir. PC Fresh programını kullanarak bilgisayarınızın performansını yükseltebilir ve bilgisayarınızı dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı da aktif olarak koruyabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. PC Fresh programını indirmek ücretsizdir.
  2. PC Fresh programını kullanarak bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde artırabilirsiniz.
  3. PC Fresh programı, birden fazla programın gerçekleştirebileceği işlemleri tek başına yapabilir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. PC Fresh programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  PC Fresh Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara PC Fresh indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  PC Fresh Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara PC Fresh kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılan pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p1.PNG

  2. Programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak PC Fresh kurulumunu gerçekleştirin.

   p2.PNG

  3. PC Fresh kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   p3.PNG

  PC Fresh Nasıl Kullanılır?

  1. PC Fresh programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. PC Fresh programına giriş yaptığınızda otomatik olarak bir tarama işlemi gerçekleştirilecektir. Tarama işlemi sonucunda bilgisayarınızda tespit edilen olumsuz durumlara müdahale etmek için PC Fresh programının arayüzünde bulunan “Optimize Now” butonlarını kullanabilirsiniz.

   p4.PNG

  2. PC Fresh programında tespit edilen herhangi bir olumsuz duruma müdahale etmek istediğinizde problemlerin listelendiği bir pencereye yönlendirilirsiniz. Bu pencere üzerinden müdahale etmek istediğiniz içerikleri belirleyebilir ve ardından “Optimize Now” butonuna tıklayarak düzeltme işlemini başlatabilirsiniz.

   p5.PNG

  3. Optimizasyon işlemi sonucunda PC Fresh programında “Everything OK” isminde bir sonuç penceresi görüntülenir. Bu pencereyi görmeden PC Fresh programını kapatmamaya özen gösterin.

   p6.PNG

  4. PC Fresh programının “PC Fresh Adjustments” bölümüne giriş yaparak programın etkili özelliklerinden ihtiyacınıza uygun olanı kullanabilirsiniz.

   p7.PNG

  5. PC Fresh programında bulunan “PC Fresh Systeminformation” alanına giriş yaparak bilgisayarınızın genel, donanım ve yazılım özelliklerini detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

   p8.PNG
Facebook yorumları