PC Privacy Shield 4.4.0

Bilgisayarınızın güvenlik sorunlarını taramanıza ve bunları düzeltmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  10,8 MB
  Sürüm:
  4.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Shieldapps
  PC Privacy Shield, bilgisayarınızın gizliliğinizi tehlikeye atabilecek bileşenleri taramanıza ve bu öğeleri çaba harcamadan kaldırmanıza olanak tanıyan güvenilir bir programdır. PC Privacy Shield, bilgisayarınızdaki çevrimiçi anonimlik ve hatta belgelerinizin güvenliğini tehlikeye atabilecek çeşitli öğeleri algılamanıza yardımcı olur. Taramayı çalıştırdıktan sonra, algılanan öğeleri ayrı ayrı silerek veya tüm şüpheli içeriği aynı anda kaldıran “Tümünü Temizle” düğmesini tıklatarak kaldırmayı seçebilirsiniz. Ayrıca, ilgili işlevi seçmenize gerek kalmadan çerezler, kaydedilmiş şifreler veya tarayıcı geçmişi olsun, algılanan tüm bileşenleri anında silen etkin bir temizleme özelliğini etkinleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. PC Privacy Shield programını indirmek ücretsizdir.
  2. PC Privacy Shield programını kullanarak bilgisayarınızda kayıtlı olarak tutulan hassas bilgilerinizi korumaya alabilirsiniz.
  3. PC Privacy Shield programını bilgisayarınızdaki web tarayıcıların güvenliğini sağlamak için de kullanabilirsiniz.
  4. PC Privacy Shield programını kullanarak istediğiniz dosya veya klasörü şifreleyebilir ve diğer kullanıcıların erişimini engelleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. PC Privacy Shield programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  PC Privacy Shield Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza PC Privacy Shield indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. PC Privacy Shield kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  PC Privacy Shield Nasıl Kurulur?

  1. PC Privacy Shield kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. PC Privacy Shield programının kurulumunu gerçekleştirmek için açılacak pencere içerisindeki “Install” butonuna tıklayın.

   p1.PNG

  PC Privacy Shield Nasıl Kullanılır?

  1. PC Privacy Shield kurulum işlemi tamamlandıktan sonra masaüstüne oluşturulan kısayolu kullanarak programı çalıştırın. PC Privacy Shield programına giriş yaptığınızda açılacak arayüz içerisindeki “Scan” butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   p2.PNG

  2. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra PC Privacy Shield programının ana penceresi içerisinden bilgisayarınızın gizliliğini tehdit eden öğeleri listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu öğelerin içeriğini yanında bulunan “Review” butonuna tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Listede yer alan tüm öğeleri temizlemek için “Initiate Privacy Protection” butonuna tıklayabilirsiniz.

   p3.PNG

  3. PC Privacy Shield programının “Login Credentials” bölümünü kullanarak bilgisayarınızda otomatik olarak doldurulan oturum açma kimlik bilgilerini şifreleyebilir veya silebilirsiniz.

   p4.PNG

  4. Sisteminizde kayıtlı olarak bulunan profiller; hassas giriş kimlik bilgilerini, kredi kartı bilgilerini ve daha fazlasını içerebilir. PC Privacy Shield programının “Personal Information” özelliğini kullanarak önemli bilgilerinizi koruma altına alabilirsiniz.

   p5.PNG

  5. PC Privacy Shield programının “Browsing Tracks” bölümünü kullanarak tarayıcı geçmişinizi ve çerezleri temizleyebilirsiniz.

   p6.PNG

  6. PC Privacy Shield programının “Documents” özelliği ise bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı veya klasörü şifreleyerek saklamanızı sağlar.

   p7.PNG
Facebook yorumları