PC Win Booster 10.8.9.601

Bilgisayarınızın performansını ve depolama alanını artırmanıza yardımcı araçlara sahip olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  19,8 MB
  Sürüm:
  10.8.9.601
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Sorentio Systems
  PC Win Booster, bilgisayarınızın performansını yükseltmenize yardımcı olan basit ve kullanışlı bir programdır. PC Win Booster programını kullanarak bilgisayarınızdaki bozuk kısayolları, boş klasörleri ve diğer gereksiz dosyaları bulun ve kaldırın. PC Win Booster programını kullanmak için bilgisayarınızı tarayarak başlayabilir ve virüslü veya şüpheli verilerin yanı sıra tarayıcılar tarafından oluşturulan tüm bozuk kısayolları, kullanılmayan boş klasörleri, geçersiz kayıt defteri girdilerini, hatalı bütünlüğü olan programları veya geçici dosyaları tespit edebilirsiniz. PC Win Booster programında başlattığınız tarama işlemi uzun zaman alabileceğinden, bilgisayarınızda çalışan tüm programları ve uygulamaları kapatmak en iyisidir ve tarama tamamlanana kadar PC üzerinde herhangi bir işlem gerçekleştirmemeye özen gösterin.

  Programın Artı Yönleri

  1. PC Win Booster programını indirmek ücretsizdir.
  2. PC Win Booster kullanarak artık gerek duymadığınız tüm programları arkasında herhangi bir kalıntı bırakmadan bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.
  3. PC Win Booster programı bilgisayarınızın hem performansının artmasını hem de depolama alanının genişlemesine yardımcı olur.

  Programın Eksi Yönleri

  1. PC Win Booster programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  PC Win Booster Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara PC Win Booster indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  PC Win Booster Nasıl Kurulur?

  1. PC Win Booster kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   w1.PNG

  2. PC Win Booster programının bilgisayarınıza kurulum işlemini gerçekleştirmeden önce programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   w2.PNG

  3. PC Win Booster kurulumu için gerekli olan tüm koşulları yerine getirmenizin ardından kurulum penceresi üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   w3.PNG

  PC Win Booster Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulum işlemini tamamladığınız PC Win Booster programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. PC Win Booster programını bilgisayarınızda çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde yer alan “Scan categories” bölümünden tarama işlemi gerçekleştirmek istediğiniz dosya türlerini seçin ve ardından “Start Scanning” butonuna tıklayın.

   w4.PNG

  2. PC Win Booster programında gerçekleştirdiğiniz tarama işlemi tamamlandıktan sonra listelenecek olan verileri bilgisayarınızdan kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

   w5.png

  3. PC Win Booster programının en etkili özelliklerinden biri olan “Uninstaller” özelliğini kullanarak bilgisayarınızdan herhangi bir programı arkasında kalıntı dosya bırakmadan kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

   w6.PNG
Facebook yorumları