PCBoost 5.10.28.2019

Bilgisayarınızda çalışan oyun veya programın performansını artırmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,6 MB
  Sürüm:
  5.10.28.2019
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  PGWARE
  PCBoost, bilgisayarınızdaki aktif oyun ve programa daha yüksek CPU kaynağı sağlayarak bilgisayarınızın hızını ve performansını artırmanıza yardımcı olan bir programdır. PCBoost, hangi uygulamanın ön planda ve aktif olarak çalıştığını sürekli takip eder ve daha sonra CPU'ya bu uygulamaya diğer tüm uygulamalara göre öncelik vermesini söyler. İşlemciye yapılan bu doğrudan talimat, uygulamayı daha fazla dikkat çekmeye ve gereken işleri en kısa sürede bitirmeye zorlar. Başka bir programa veya oyuna geçerseniz PCBoost bu değişikliği anında fark eder ve CPU'ya eski uygulamayı normal bir önceliğe ve yeni aktif ve ön plan uygulamasını daha yüksek bir önceliğe ayarlamasını söyler. Bu yaklaşım, mevcut ve aktif programların her zaman mümkün olan en fazla CPU gücünü kullanmasını sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. PCBoost indirmek ücretsizdir.
  2. PCBoost programını bilgisayarınızda çalıştırmanızın ardından hızlandırılacak olan oyun veya program otomatik olarak tespit edilir ve bilgisayarınızın performans artış işlemi otomatik olarak başlatılır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. PCBoost programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  PCBoost Nasıl İndirilir?

  PC’ye PCBoost indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza PCBoost indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  PCBoost Nasıl Kurulur?

  1. PCBoost kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p1.PNG

  2. PCBoost kurulumunun ikinci aşamasında ise programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   p2.PNG

  3. PC’ye PCBoost kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   p3.PNG

  PCBoost Nasıl Kullanılır?

  1. PCBoost programını kullanmaya başlamak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayol aracılığıyla programı çalıştırabilirsiniz. PCBoost programını çalıştırdığınızda “Application currently accelerated” bölümünden otomatik olarak performansı artırılmış olan oyun veya programı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca programın ana ekranında bulunan menüyü aracılığıyla programın sahip olduğu diğer özellikleri de kullanabilirsiniz.

   p4.PNG

  2. PCBoost programının “Change options and settings” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızın işlemci performans ayarlarını değiştirebilirsiniz.

   p5.PNG

  3. PCBoost programındaki Benchmark Test özelliğini kullanarak bilgisayarınızın hızını test edebilirsiniz.

   p6.PNG
Facebook yorumları