PDF Forte 3.3.2

Bilgisayarınızda PDF dosyası oluşturmanıza ve PDF dosyası dönüştürmenize yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  40,8 MB
  Sürüm:
  3.3.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  PDF Converters
  PDF Forte, bilgisayarınızdaki Microsoft Office dosyalarından (Excel, PowerPoint, Word), Photoshop görüntülerinden ve AutoCAD çizimlerinden PDF belgeleri oluşturabilen basit bir programdır. Bu programla dosya dönüştürme işlemi yapabilmek için bilgisayarınızda Adobe Acrobat, Microsoft Office, Photohop veya AutoCAD programlarının kurulu olmasına gerek yoktur. PDF Forte, ana pencerenin sol tarafındaki tüm dönüştürme olanaklarını gösteren temiz ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Bu ayar, diğerleriyle birlikte seçenekler panelinden değiştirilebilir. Örneğin, yazar, başlık, konu ve anahtar kelimeler söz konusu olduğunda yeni PDF dosyalarının meta verilerini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca oluşturulacak olan PDF dosyalarının kaydedileceği alanı da kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. PDF Forte programını indirmek ücretsizdir.
  2. PDF Forte programını kullanarak bilgisayarınızdaki resim ve fotoğrafları kullanarak PDF dosyaları oluşturabilirsiniz.
  3. PDF Forte programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur.

  Programın Eksi Yönleri

  1. PDF Forte programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  PDF Forte Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara PDF Forte indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza PDF Forte indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  PDF Forte Nasıl Kurulur?

  1. PDF Forte programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “Change…” butonuna tıklayarak PDF Forte programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   p1.PNG

  2. PDF Forte programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak programın kurulumunu gerçekleştirin.

   p2.PNG

  3. Bilgisayara PDF Forte kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   p3.PNG

  PDF Forte Nasıl Kullanılır?

  1. PDF Forte programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. PDF Forte programına giriş yaptıktan sonra programın ana penceresi üzerinde yer alan liste aracılığıyla kullanmak istediğiniz dönüştürme işlemini seçin.

   p4.PNG

  2. Kullanmak istediğiniz dönüştürme işlemini seçtikten sonra “Add File(s)” butonuna tıklayarak programa dönüştüreceğiniz dosya(ları) ekleyin. Sonrasında ise “Browse” butonunu kullanarak dönüştürülecek dosyanın bilgisayarınızda kaydedileceği alanı seçin ve ardından “Start” butonuna tıklayarak dönüştürme işlemini başlatın.

   p5.PNG

  3. PDF Forte programını kullanarak bilgisayarınızdaki resim dosyalarından PDF dosyası oluşturabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için programdaki “Images to PDF” özelliğini seçtikten sonra “Add File(s)” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan resim dosyalarını seçin. Seçtiğiniz resim dosyaları PDF Forte programına eklendikten sonra “Browse” butonuna tıklayarak oluşturulacak PDF dosyasının kaydedileceği alanı seçin ve ardından “Start” butonuna tıklayarak PDF oluşturma işlemini gerçekleştirin.

   p6.PNG
Facebook yorumları